אספקה טכנית לקבלני שיפוצים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


אספקה טכנית לקבלני שיפוצים

פורסם על ידי אוג 26, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

קבלני שיפוצים עוסקים ברוב היום בעבודות שיפוצים, המצריכות שימוש בחומרים ומכשירים חשמליים שונים. לשם כך הם צריכים אספקה טכנית שוטפת של ציוד מתכלה, וציוד מתקדם מסוגו שעולה יקר, אך מחזיק מעמד לשנים רבות. כדי לבצע את עבודות השיפוצים שהם מבצעים את האספקה הטכנית, מספקים להם חנויות לאספקה טכנית או קבלני בניין העוסקים בשיפוצים. מכיוון שקבלן השיפוצים אחראי על עבודת השיפוץ, המתבצעת בבית, ואילו חברת שיפוצים היא החברה האחראית על אספקת ויצירת קשר עם עובדים המתאימים לעבודת השיפוצים בביתכם. בשל כך חייבת החברה  לדאוג לאספקה טכנית של חומרים ומכשירים כדי לאפשר את העבודה השוטפת. חברת נטו שיפוצים אחראית על כל סיפוק המוצרים, והחומרים הנצרכים לקבלני שיפוצים לצורך הצלחת בעבודתם.

סוגי אספקה טכנית. 

קיימים שני סוגים של אספקת טכנית אספקת חומרי בניין, מכשירים חשמליים, וכלי עבודה, את שני אלו קונים בחנות של אספקה טכנית.

חומרי בניין 

קבלני בניין משמשים רבות בחומרי בניין, לצורך שיפוצו של הבניין, בשל כך הם צריכים אספקה שוטפת של חומרי בניין איכותיים ובמחיר וזול לכמויות גדולות. כמו כן נצרך לבחור חנות לאספקה הזו עם מגוון בעלי מקצוע, שיוכלו להתאים לקבלני השיפוצים את החומרים המתאימים ביותר. התייעצות זו תחסוך לקבלן כסף רב בהמשך. אם כך ניתן לומר כי עניין חשוב הקשור באספקה הטכנית הוא עניין ההובלה קבלני שיפוצים דורשים כמויות גדולות של חומרי בניין, שצריכות הובלה חשוב לוודא כי המקום שבו מזמינים את חומרי הבניין נותן שירות עד לבית הלקוח שירות זה יחסוך ללקוח כסף רב.

אספקה טכנית. 

אספקה טכנית כוללת מגוון של חומרים וסוגים של מכשירים וחומרים כמו: כלי עבודה, צבע, פרזול וברגים, אינסטלציה, ביגוד והנעלה, חשמל. 

כלי עבודה 

כלי העבודה, שבהם משמשים קבלני שיפוצים, האחראים לספק לעובדים שלהם מגוון סוגי הכלים, שצריכים לצורך השיפוץ גדולים מאד הם חייבים לספק להם כלי עבודה באיכות מעולה על מנת שהעבודה שהם יבצעו תבוצע בהצלחה מרובה. כלי העבודה כוללים: מסורים, מפתחות חשמליים, מספרי פח, מברגות חשמליות, פליירים, קטרים, מקדחות ופטישונים ועוד.

אביזרי חיתוך סכינים, מסורים, סכיני חיתוך.

בשביל הצבעי צריך: מברשות צביעה, צבעים בגוונים שונים, רולרים,שפכטל

פרזול וברגים- השיפוץ דורש ברגים רבים שנהרסים בקלות, ולכן יש לרכוש מגוון רחב של סוגי ברגים שיתאימו לכל עבודות השיפוצים. 

אינסטלציה- החומרים הנדרשים כוללים: ברזים לאמבט, מטבח, שירותים, ובמגוון סוגים וגדלים. אסלות.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *