בניית פרגולה בזמן שיפוץ דירה - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


בניית פרגולה בזמן שיפוץ דירה

פורסם על ידי יול 1, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

כאשר אתם בזמן שיפוץ הבית, וכן הבית כבר הפוך ומלוכלך, בשיפוץ אתה מחליף רצפות ישנות בחדשות, צובע או מחליף רהוט או מחדש את המטבח. כדאי לך לנצל את זמן השיפוץ לבניית פרגולה, בחצר הבית או במרפסת. היתרונות בפרגולה שהיא יכולה לשמש לך כצל בימות השמש החמים וכמחסה בימות החורף הקרים, בנוסף הפרגולה יכולה לשמש מעין מחסן למכשירי חשמל יקרים כמו גריל גז או ריהוט גן למשל, כמו כן הוספת פרגולה מוסיפה לדירה מראה יוקרתי ומעלה את ערך הדירה.

לעוד פרטים על פרגולות כנסו לחברת פרגולות ישראל המספקים בניית פרגולות בכל הארץ

למה כדאי לבנות פרגולה בזמן השיפוץ

בזמן השיפוץ עובד אצלך קבלן שיפוצים. קבלן זה, אחראי לביצוע עבודות השיפוצים בצורה הטובה ביותר, וכן אחראי למציאת וחיפוש עובדים מתאימים בהתאם לצורכי השיפוצים. ברשותו מגוון רחב של עובדים במגוון תחומים, בנוסף לכך הוא יוכל לשדך בעבורך חברה המתמחה בבניית פרגולה בכך תוכל לקבל מחיר מעולה שלא תקבל  לאחר השיפוץ, וכך סכום הפרגולה יתקזז ביחד עם עלות השיפוץ של הבית.

מאיזה חומרים בונים פרגולות?

ניתן לבנות פרגולות ממגוון חומרים: מעץ, אלומיניום, ברזל. אחד החומרים היותר נפוצים לבניית פרגולות הוא העץ דווקא. העץ משדר יוקרה ומראה כפרי והוא זול יותר מחומרים אחרים שבהם נבנות הפרגולות.

למה כדאי לי לבנות פרגולה מעץ

בנייה של פרגולות עץ משרה אוירה מיוחדת וכפרית לבית, ומתאימה לסגנון הכללי של הבית ניתן להתאים את צבעי העץ בהתאם לרהיטי הבית. פרגולות מעץ נבנות על ידי שלושה סוגי עץ עיקריים: עץ אורן, עץ גושני, עץ רב שכבתי. כאשר צריך לבחור את סוג העץ המתאים ביותר, חשוב לבחור סוג עץ שיהיה חזק ועמיד מפגעי מזג האוויר, בנוסף לכך חשוב להקפיד על כך שהעץ עבר טיפול נגד חרקי עץ לשמירת העץ למשך שנים ארוכות, כמו כן חשוב לברר שהעץ משוח בלכה להגנה.

יתרונות נוספים שיש לפרגולות עץ הם יכולת ההתאמה של הפרגולה למגוון משטחים כולל מרפסות. היכולת לחתוך את קורות העץ בהתאם לצורך ולבנות את הפרגולה בעצמך. לחברה המתמחה בפרגולות עץ פנה אל חברת נטו שיפוצים.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)