טיפים לשיפוץ הבית בתל אביב - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


טיפים לשיפוץ הבית בתל אביב

פורסם על ידי יול 12, 2020 ב Uncategorized, טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

אחת לכמה שנים בממוצע כל בית עובר שיפוץ מסוים. לעתים תרצו לשפץ את המטבח, לעתים את חדר השינה, להוסיף חדר נוסף, לבנות קומה שנייה, לשפץ את המרפסת והגינה, לשפץ את חדר האמבטיה ועוד. פעם ב20-30 שנה בדרך כלל נהוג להעביר את הבית בשיפוץ כללי הכולל את כל חלקי הבית. כאשר מדובר בפרויקט כזה גדול אתם לא רוצים להקל ראש, לא בבחירת הקבלן וכמובן לא בתכנון השיפוץ עצמו. אז אם אתם גרים בתל אביב ומתכננים לשפץ את הבית שלכם בקרוב הנה כמה טיפים לשיפוץ הבית בתל אביב שכדאי לקרוא.

בניית לוח זמנים לשיפוץ:

אחת הבעיות הגדולות עם קבלני שיפוץ שונים היא אי היכולת שלהם לעמוד בזמנים. בהתאם לזמנים שנקבעו בני המשפחה יתכננו את לוח הזמנים שלהם במידה וצריך לפנות את הדירה לזמן השיפוץ או שאחד מבני הבית ישן במקום אחר בזמן שיפוץ חדר השינה שלו למשל ועוד. כל זמן שיש עובדים, הזרים למשפחה, הנמצאים בתוך הבית ומשפצים אותו, זה בהחלט לא דבר נעים עבור המשפחה ולכן כולם רוצים לדעת מתי השיפוץ מתחיל ומתי הוא מסתיים. לכן כדאי לקבוע לוח זמנים ברור מול קבלן השיפוצים שלכם.

מי מפקח על העובדים?

זה שיהיו עובדים במקום זה בסדר גמור אולם מי מנהל אותם? מי עוקב אחריהם? מי מוודא שהם עומדים בזמנים? מי יפקח על קבלני משנה העוסקים בחשמל, בצבע, באינסטלציה ועוד?

טיפים לשיפוץ הבית בתל אביב – אפיון תנאי התשלום:

ישנם בעלי מקצוע המעדיפים לקבל את התשלום בתחילת עבודה, אחרים מוכנים לקבל אותו בסוף העבודה. כאשר מדובר בשיפוץ גדול ויקר, נהוג לתת חלק מהתשלום בהתחלה וחלק בסוף, על מנת שרכישת חומרי הגלם לא יהיה על חשבונו של הקבלן. כמו כן תמיד חשוב שיהיה הסכם עבודה מסודר כולל אופן התשלום, הצעת המחיר ומספר הפעימות לתשלום.

תכנון מלא של השיפוץ:

תכנון מקדים ונכון של השיפוץ יסייע לכם להימנע מהפתעות מיותרות במהלך השיפוץ שמייקרות את העבודה. כמו כן תוכלו לוודא שאתם אכן במסגרת התקציב שלכם ואפילו פחות מכך רק ליתר ביטחון. לעתים כאשר מבצעים תכנון מקדים של השיפוץ גם אנשים רבים מגלים כי שאיפותיהם היו מוגזמות מדי ביחס לתקציב שלהם ולכן יכולים לתכנן בצורה אחראית יותר מבלי להתפזר.

לסיכום; כאשר אתם עושים שיפוץ לדירה שלכם ולהזמין קבלן שיפוצים בתל אביב קראו עוד טיפים לשיפוץ הבית בתל אביב, למדו היטב כיצד להתנהל מול הקבלן, היכן אתם צריכים להיות משוחררים יותר והיכן להיות בבקרה ותכננו היטב כל מה שאתם חולמים ורוצים לעשות במסגרת השיפוץ כדי לקבל הערכת מחיר מדויקת יותר.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)