מעצב את הבית? כדאי שיהיה לך חם בחורף - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


מעצב את הבית? כדאי שיהיה לך חם בחורף

פורסם על ידי דצמ 2, 2018 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

אין ספק כי הקיץ הישראלי הוא אחד הקיצים הקשים ביותר בעולם. נראה כי בחודשים יולי אוגוסט אי אפשר פשוט להתנתק מן המזגן וכל פעם שאנחנו יוצאים לחמש דקות בחוץ אנחנו מזיעים, סובלים וכועסים בגלל מזג האוויר המשוגע שהוא מנת חלקנו בארץ הנפלאה שלנו. אך העובדה כי כל כך חם בקיץ לא אומרת כי גם בחורף חם ואת זאת אנשים נוטים לשכוח. האמת היא שבחודשים דצמבר, ינואר או פברואר יכול להיות מאוד קר ואם אתם לא רוצים לסבול, לחלות או סתם לא לישון טוב בלילה בגלל הקור אתם חייבים לקחת בחשבון את נושא החימום כל אימת שאתם מעצבים את הבית .על רקע זה יש לציין כי כיום ההסכמה בין כל המעצבים היא כי הפתרון הטוב ביותר לחמם את הבית היא באמצעות חימום תת רצפתי.

מערכת חימום תת רצפתי

בחרו מעצב אשר אתם מתחברים אל הקו העיצובי שלו

אין ספק כי הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית היא באמצעות חימום תת רצפתי, זה עונה גם על הצרכים שלנו וגם מאוד יפה. אך עיצוב הבית הוא הרבה יותר נרחב מרק בחירת מערכת החימום וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אנחנו ממליצים לכם לבחור מעצב פנים מומחה ולא סתם מעצב אלא מעצב אשר יענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת. על רקע זה אתם צריכים לבחור מעצב אשר אתם מתחברים אל הקו העיצובי שלו וכך תבטיחו עיצוב מושלם.

על מה עוד אני צריך לחשוב פרט ליופי כאשר אני מעצב את הבית?

עד עתה דיברנו על האספקטים העיצוביים של הבית ועל עד כמה יופי הוא חשוב לבית שלנו וזה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על בחירת מערכת חימום תת רצפתי. אך שימו לב כאשר אתם מעצבים את הבית אתם צריכים לחשוב גם על הנוחות שלכם ולא רק על היופי. אם הבית שלכם יהיה היפה ביותר שיש אך לא נוח אתם תהיו בבעיה חמורה וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. כאן המקום לציין כי גם מבחינת נוחות מערכת חימום רצפתי היא הטובה ביותר. זוהי מערכת נוחה לשימוש וגם מערכת המחממת את הבית בצורה הטובה ביותר שיש. במקום להתחיל להדליק תנור או מזגן בכל חדר יש לכם מערכת אחת שבלחיצת כפתור עושה זאת וזהו יתרון עצום.

אל תבחרו מעצב מבלי לראות את תיק העבודות שלו

כאשר אתם בוחרים מעצב בשביל עיצוב הבית ולא רק בשביל הנושא של חימום תת רצפתי אתם צריכים לראות כיצד הוא עיצב בתים קודמים. כך תבטיחו כי העיצוב יענה על הציפיות שלכם וכך תהיו בטוחים כי הוא ישרת אתכם בצורה מושלמת וזהו משהו שיש לקחת בחשבון.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *