סוגי מסורים רלוונטים לשיפוצניקים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


סוגי מסורים רלוונטים לשיפוצניקים

פורסם על ידי פבר 25, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

כל שיפוצניק יודע שללא שימוש במסור, ידני או חשמלי, לא ניתן לבצע עבודות בעץ. והיום ניסור עבודות בעץ הוא חלק מן העניין. הביקוש למטבח בסגנון כפרי או לשידות עץ מעוצבות בחדר האמבטיה הולך וגובר. בעלי בתים רבים מעוניינים לשלב בביתם עיצובים מן הטבע, ולכן הם מזמינים עבודות עץ לרוב. על השיפוצניקים לבחור את המסורים הרלוונטיים ביותר לעבודתם על מנת לבצע את העבדה בעץ על הצד הטוב ביותר.

מסור ידני כנגד מסור חשמלי

גם בעידן המסורים החשמליים יש שיעדיפו עדיין לבצע עבודות באמצעות המסור הידני וסיבותיהם עמם. אחרי הכול, לפעמים דווקא המסור הידני מאפשר לבצע עבודות עם עצירות ביניים. עם זאת, רבים מבין השיפוצניקים מעדיפים להשתמש במסורי עץ חשמליים לצורך ביצוע העבודה. מדובר במסורים שקטים ויעילים שבאמצעותם ניתן לנסר במהירות ובדיוק רב. על כן, דווקא המסורים החשמליים הם שהולכים וצוברים תאוצה לאורך השנים.

מסור ג'קסון – נא להכיר

אחד המסורים הבסיסיים יותר שקיימים היום הוא מסור ג'קסון (אגב, השם "ג'קסון" עוות בישראל ושמו המקורי של המסור הוא GigSaw).זהו מסור בעל להב משונן אשר עולה ויורד באופן אנכי. בעזרת מסור זה ניתן לבצע חיתוכים מדויקים וישרים בקורות בעובי של כ-5 סנטימטרים ואף קורות בעובי שבין 10 ל-12 סנטימטרים (תלוי בסוג הלהב שבו משתמשים). יתרון נוסף שיש למסור זה הוא שהוא קל משקל. ניתן לשאת אותו בקלות ממקום למקום ולעבוד עמו בצורה נוחה ואיכותית.

לא רק לחיתוך עץ

במסגרת עבודות השיפוץ, לא אחת יש צורך לחתוך מגוון רחב של חומרים שאינם רק עץ, דוגמת אלומיניום, פלסטיק, ברזל ועוד. לצורך כך, ניתן לבחור מסור מדגם מסור סרט המיועד לעבודות כאלה. באמצעות מסורים אלה ניתן לבצע מגוון רחב של עבודות דוגמת התקנת צינורות וברזים. מסיבה זו, כאשר בוחרים מסורים, יש צורך להתאים אותם לסוג החיתוך שהם נועדו לבצע.

מה כדאי לבדוק כאשר בוחרים מסור

בחירת מסור לביצוע עבודות עץ, אלומיניום או כל עבודה אחרת צריכה להיעשות בכובד ראש. חשוב לבחור במסור איכותי וכמובן להתאים את סוג הלהב וסוג המסור לעבודה שמבקשים לבצע. כמו כן, מומלץ לבדוק את רמת הדיוק של כל מסור ומסור, על מנת לוודא שהוא מתאים לסוג העבודה שלכם. ולבסוף, חשוב לקנות את המסור מטעם חברה מקצועית ומוכרת בתחום.

לא רק מסורים

ישנם כלים נוספים שהם יד ימינו של השיפוצניק, מלבד המסורים. אחד הכלים הפשוטים אך החשובים האלה הוא המקדחה. מקדחה חשמלית וידנית מאפשרת לקדוח חורים כדי להתקין רהיטים, תמונות וחפצים אחרים על מנת לבצע קיבוע ברחבי הבית. לצד כלי זה, לא אחת משתמשים במברגה על מנת להדק חפצים שונים. מעבר לכך, השיפוצניקים משתמשים בחומרי איטום איכותיים על מנת לשבור קירות ולבנות אחרים מחדש בהתאם לצורך.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)