שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח

פורסם על ידי אפר 7, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

עבודות השיפוצים דורשות שיתוף פעולה בין בעלי המקצוע השונים על מנת לעמוד בלוחות הזמנים ולקבל בנייה ברמת גמר גבוהה. שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח עשויה לתת תוצאות טובות ולמנוע ליקויי בנייה שונים הודות לידע של כל בעל מקצוע.  שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח לא רק שנותן ערך מוסף לעבודה, אלא גם עוזר לשני הצדדים לעבוד יחידו ולעדכן אחד את השני בעבודות הבנייה השונות.

האם קבלן מפתח נחוץ בכל פרויקט בנייה?

לא כל פרויקט בנייה ידרוש מהקבלן שלכם לשכור את שירותי קבלן מפתח. אם מדובר על פרויקט גדול ומורכב עדיף לשכור את שירותי קבלן מפתח, אך אם מדובר על פרויקט קטן ולא מורכב עדיף לכם להסתפק בשירותי קבלן שיפוצים בלבד.

עד כמה שיתוף הפעולה של קבלן שיפוצים וקבלן מפתח מפרה אחד את השני?

קבלן השיפוצים הוא לרוב איש מקצוע אשר מתעסק בעבודות השיפוצים בעיקר בפרויקטים גדולים ומסובכים אשר מחייבים עובדים נוספים שעליהם הוא אחראי כגון: חשמלאים, אינסטלאטורים, רצפים ועוד. תפקידו של קבלן זה לנהל את אנשי המקצוע תחתיו, לפקח על הנעשה בשטח שהעבודה מתנהלת בהתאם לכללי העבודה ולנהל את הפרויקט עצמו החל מתחילתו ועד סופו כולל לוח זמנים. כלומר עליו לדאוג שכל דבר יתנהל בצורה הטובה ביותר ללא כל ליקויים. לעומתו קבלן המפתח אחראי על עבודות הבנייה החל מתחילתן ועד לסיומם, כלומר עד למסירת המפתח לדיירים. קבלן המפתח אחראי על כל תהליך הפרויקט עצמו, הוא מנהל את העבודה בשטח ומחוצה לו, מעסקי קבלני משנה ובעלי מקצוע נוספים, הוא מרכז את העבודה מול הגורמים השונים ומדווח על הנעשה באתר הבנייה. שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח חוסך מאיתנו כ"א, זמן וכסף מאחר שכל אחד הוא איש מקצוע ויש לו ניסיון רב בתחום בו הוא עוסק. באמצעות שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח ניתן לעמוד בלוחות הזמנים ללא עיכובים מיותרים, לפקח על הבנייה בצורה הטובה ביותר כולל חומרי הגלם לבנייה, למנוע ליקויים חמורים בהמשך ועוד.

האם שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח חוסך זמן וכסף?

אם מדובר על פרויקט גדול ומורכב שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לבין קבלן מפתח יכול לחסוך לכם כסף וזמן, דברים חשובים מאוד בעת בניית בניין. עצם כך שכל בעל מקצוע אחראי על נישה משלו ושולט בה יחדיו הם יכולים לעמוד בלוח הזמנים ללא כל חשש לעיכובים מיותרים. במקום לקחת קבלן שיפוצים או רק קבלן מפתח לפרויקט עדיף לבצע שיתוף פעולה בין קבלן שיפוצים לקבלן מפתח וליהנות מהיתרונות הרבים שהשניים מביאים לפרויקט עצמו. הידע והניסיון של כל קבלן עוזר רבות לפרויקט עצמו ובין היתר אף מונע ליקויים בשטח ועוזר לפקח טוב יותר על אנשי המקצוע בשטח. לכן אם אתם לפני פרויקט בנייה גדול ומורכב אל תוותרו על שירותי קבלן שיפוצים ושירותי קבלן מפתח.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)