תיקון משאבות מים בבניין - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


תיקון משאבות מים בבניין

פורסם על ידי מרץ 8, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

כדי לתקן משאבות מים בבניין יש צורך לקרוא לאינסטלטור מקצועי. מהן בכלל משאבות מים? מדוע יש בהן צורך? מדוע הן מתקלקלות וכיצד נשים לב שהן מתקלקלות? הנה כל הפרטים החשובים לגבי תיקון משאבות מים בבניין משותף.

מהי משאבת בבית משותף ולמה היא חשובה?

משאבת מים בבניין משותף יכולה לבצע כל מיני פעולות כאשר המשאבה הראשית והמוכרת ביותר היא זו שמעלה את לחץ המים. כאשר יש בניין רב קומות, הקומות האחרונות מתקשות מאוד לקבל מים בלחץ גבוה. גם אם המים מגיעים יש סיכוי טוב שלחץ המים יהיה נמוך עד כדי כך שלא יהיה ניתן למלא סיר או לשטוף כלים. חשוב לזכור שלחץ המים משמעותי מאוד לאיכות החיים בוודאי כאשר רוצים לשטוף את הבית או סתם להתקלח. משאבת מים יכולה גם להיות בדירות הנמוכות יותר, לעתים אלו שנמצאו מתחת לקרקע  ומושכרות, ואמרות להזרים את המים אל מערכת הביוב.

מתי צריך לתקן את המשאבה בבית משותף?

כאשר המשאבה לא פועלת או עובדת בצורה מקרטעת יש צורך לתקן אותה ולעתים אפילו להחליף אותה. כמובן שהחלפה שלה תהיה האופציה האחרונה שיש לבדוק הרי בסופו של דבר זו משימה הרבה יותר יקרה ומורכבת. חשוב לזכור כי גם אם המשאבה לא תפעל באותה העוצמה אך תפעל, זה יכול להיות משמעותי מאוד לאיכות החיים של חלק ניכר מהדיירים. למרות שההשפעה על הדיירים לא תהיה בצורה שווה הרי שבסופו של דבר יש צורך לתקן את המשאבה מהקציב של ועד הבית. איך נדע שהמשאבה תקולה? היא יכולה לעשות קולות חזקים, לנזול או פשוט לא לבצע את העבודה שלה היטב.

כיצד ניתן לתקן את המשאבה בבית המשותף?

כדי לתקן משאבת מים בבית המשותף יש צורך להזמין אינסטלטור. הזמנת אינסטלטור בשרון לתיקון בתים משותפים יכולה להיות משימה הרבה יותר מורכבת ממה שחשבתם בגלל שיש הרבה אפשרויות וכל אפשרות יכולה להישמע לכם דומה לשנייה. יש לא מעט אינסטלטורים באזור השרון כאשר גם אינסטלטורים שלא נמצאים בשרון יכולים לספק לכם שירות. התיקון יכול להיות מהיר מאוד או מסובך וארוך וזה כבר תלוי בסוג הבעיה. חשוב לזכור שתיקון המשאבה היא לא משימה כל כך פשוטה אם מדובר בתקלה במנוע ולא תקלות אחרות כמו למשל נזילה מאחד הצינורות או מסננים שנסתמו.

כיצד נבחר את האינסטלטור לתיקון המשאבה?

כדי לבחור את האינסטלטור המתאים לתיקון המשאבה אתם חייבים לבצע סקר שוק מעמיק. נכון שסקר השוק יכול לקח תזמן רב ולעתים הוא יהיה מייגע אמוד אך רק כך תוכלו למצוא אינסטלטור בשרון לתיקון בתים משותפים שיספק לכם שירות טוב ואמין. אם השירות לא יהיה אמין ולא יכלול אחריות, יכול להיות שלא תרגישו בנוח גם אחרי שהבעיה תיפתר. האינסטלטור צריך לעשות עליכם רושם טוב ולהסביר לכם מה בדיוק הייתה הבעיה ומה עליכם לעשות כדי שהיא לא תחזור בשנית. חשוב זלכור שאינסטלטור לתיקון בתים משותפים צריך לגבות גם מחיר הוגן ואותם תוכלו למצוא במחירון באינטרנט.

כמה עולה בממוצע תיקון משאבה בבית משותף?

אינסטלטור לתיקון בתים משותפים יכול לגבות מכם מחיר שינוע בין 300 ועד 800 שקלים לתיקון משאבת מים אך חשוב לזכור שהמחיר יכול גם להיות גבוה יותר. צריך לזכור שתיקון משאבת מים היא לא משימה פשוטה, לעתים יש צורך להחליף בה חלקים מורכבים יותר ולעתים להחליף אותה לחלוטין מה שיעלה לכם אלפי שקלים. אפשר להוזיל את העלויות אם מבצעים סקר שוק אך בכל מקרה צריך לזכור שהמחיר מתחלק בין כל דיירי הבית.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)