בניה קלה, בנייה קלה החל מ-999 ש"ח - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


בניה קלה

שיחת ייעוץ חינם2
חברת השפיוצים

חיפשתם דרך קלה לשיפוץ הבית, בניה קלה הדרך החדשה בשבילך!
יכולת עבודה מהירה ומתקדמת, ללא זיהום אוויר, בסביבה ירוקה ובמינימום הוצאה.

אז מהי בעצם בניה קלה? וכיצד היא נעשית?

שיטת הבנייה החדשה של העידן המודרני, בניה קלה, לא מוכרת לכולנו, אך עושה פלאים.שיטת בניה קלה הוקמה לאחרונה על מנת לשפר את יכולת השיפוץ, וכמובן את מהירות השיפוץ. בניה קלה הינה יצירה של לוחות אשר מוכנים לבניה, לוחות לבניית מסגרת חיצונית, וכמו כן לתקרה ולשאר המקומות הדרושים. לוחות אלו עשויים או מפלדה או מאלומיניום ומכילים בתוכם חומר מבודד אשר נקרא פוליסטירן. חומר זה מבודד את קירות הבית מחום או קור או אפילו מחדירת מים.

שלבי הביצוע של תהליך הבנייה הקלה נעשה בדרך הבאה:

  • נציג או איש מקצוע מטעם החברה יגיע על מנת לקבל ״תמונת מצב״ לגבי הרצון לשיפוץ, אדריכל אשר אחראי על השיפוץ יציג את הרצונות והדרישות, או אפילו בעל הדירה עצמו וכמו כן מעצב הפנים יציג את הדרישות לעיצוב, ובכך יווצר עבורינו סדר לגבי דרישות הבניה.
  • לאחר הגשת החומרים ואישור הגורמים הדרושים, כמו בכל בניה. לאחר שהשגת האישורים התבצעה, נתחיל בייבוא החומרים לאיזור השיפוצים. ייבוא החומרים לאזור השיפוצים הינו קל יחסית היות וחומרים אלו אינם שוקלים הרבה וניתן להעביר אותם ממקום למקום בקלות רבה.
  • כאשר החומר הנדרש נמצא באתר הבנייה אנו נחל בהקמת המבנה, הקמת המבנה כוללת העמדת מסגרת הבית על מנת ליצור תחום מוגבל, מסגרת זו הינם קירות הבית, לאחר הקמת הקירות נוכל להתחיל בהוספת חלונות, דלתות, הקמת תקרה וכו׳.
  • השלב הבא בתהליך של בנייה קלה הינו הקמת מערכת חשמל אשר עוברת בתוך הקירות, לפני החיפוי הסופי נצטרך להרכיב את כל מערכת החשמל וכמובן האינסטלציה בדירה. מערכות אלו יהיו מוגנות גם הם על ידי החומר המובדד אשר ירחיק אותם מחום, קור וכמובן מרטיבות אשר יכולה להכנס וליצור קצר חשמלי.
  • החלק האחרון הינו חיפוי הקירות. כמובן שעל מנת ליצור ביטחון מלא על אנשי הבית ניצור שכבה מגנה על הקירות אשר תיצור הפרדה מוחלטת בין החשמל לבין אנשי הדירה וכמובן צביעה של הקירות תיצור את העיצוב הדרוש לבית ואת התחלת כיוונו לנראות אמיתית, ומעוצבת.

 

מהם היתרונות של בניה קלה לעומת שיפוץ רגיל אשר מוכר לכולנו?

יתרונות הבניה הקלה לעומת השיפוץ הרגיל מתחיל בשם בניה ירוקה. שם זה הוענק היות ובסוג בנייה זה כמעט ואין את כל תוצאות השיפוץ הרגיל, מעט פסולת, רעש, עשן ואבק, לעומת אחוזים גדולים בשיפוץ הרגיל. יתרון זה מביא אנשים רבים אשר חשובה להם איכות הסביבה להשתמש בשיטת בנייה זו. נקודה נוספת אשר מגיעה לזכות שיטה זו הינה החיסכון בהוצאות, היות והחומרים עצמם הינם קלים להוזזה אין צורך מתמיד במשאיות, מנופים או כל סוג אחר של מסייעי הרמה, רק בחלקים מסויימים בתהליך הבנייה. היכולת לחסכון בהוצאות רבות על חומרים יקרים, ואף על שעות עבודה של אנשים אם זה בכוח אדם ואם זה באנשי תפעול מכונות. יתרון זה הופך את שירות הבניה הקלה לזול יותר ובכך משפיע יותר על בחירת הלקוחות בשיטה זו. נטו שיפוצים מציגה בפניכם את היכולת לבחור בשיטת בניה קלה, אם ברצונכם להשאר בדירה במהלך השיפוץ, יכולת סיום שיפוץ מהירה וכמובן בעלות נמוכה וללא לכלוך רב.

נטו שיפוצים החברה בשבילכם, היכולת המתקדמת שלנו ליצור עבורכם פתרונות שיפוץ מתקדמים.  
לבקשת הצעת מחיר, או הזמנת איש מקצוע לביתכם, וכמובן לכל שאלה נוספת. התקשרו, 052-2161929.


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)