שיפוץ דירה בזול, שיפוץ דירות עד 40% הנחה לשיפוץ - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


שיפוץ דירה בזול

שיחת ייעוץ חינם2
חברת השפיוצים

מחפשים דרך מקורית לביצוע שיפוץ דירה בזול?
חברת השיפוצים הגדולה בישראל נטו שיפוצים מבטיחה לכם תנאי שיפוץ מרהיבים.

 

שיפוץ דירה, למה דווקא עם נטו שיפוצים?שיפוץ דירה לפני ואחרי

  • ניסיון – אנו מבצעים עבודות שיפוצים למעלה מ-20 שנים כבר, אנו מתמחים בעיקר בשיפוצים כללים, ומבצעים את כל עבודות השיפוצים שיש, לדוגמא אנו מבצעים עבודות גבס, שיפוץ מטבחים, ובאופן כללי שיפוצים נרחבים וגדולים.
  • מחירים – עם קבלני משנה רבים בארץ ומגוון רחב של לקוחות מרוצים, המחיר שמובטח לכם הוא מחיר נמוך ואיכותי, אנו לא הזולים ביותר בתחום שיפוץ דירה, אבל אנו מבטיחים לכם דברים שאחרים לא יתנו לכם במחיר שלנו.
  • מבצעים – לא חייב לבצע שיפוץ דירה בחורף כדי לקבל מחיר טוב, גם בקיץ אנו יכולים לעמוד בכל מחיר שנתנו לכם, קיבלתם הצעת מחיר זולה? התקשרו אלינו בשיחת התייעצות ללא תשלום ונשמח להעניק לכם מחיר אטרקטיבי.
  • חומרים איכותיים – קבלנים רבים יבצעו לכם שיפוץ דירות עם חומרים פשוטים ולא איכותיים, אנו מבצעים עבודה איכותית עם חומרים איכותיים בלבד, לפעמים איכות החומר יקרה יותר והשיפוץ דירה יעלה לכם יותר, אבל בסופו של דבר זה משתלם!

 

שיפוץ דירות, אז למה כלכך חשוב לבצע שיפוץ לדירה שלכם?שיפוץ דירה בזול

בבתים רבים במהלך השנים הקירות והריצוף נהרסים, בגלל רטיבות, בגלל צנרת לקויה או בגלל מגוון רחב של סיבות אחרות, שיפוץ דירה קומפלט יבטיח לכם מראה חדש ומרהיב לבית, שיפוץ דירה קומפלט בזול לרוב כולל ריצוף, צביעה, שימוש בחומרי איטום, שימוש בגבס, אנו מבצעים שימוש בחומרים איכותיים וקבלני שיפוצים בפריסה ארצית.

לביצוע צביעת דירה עליכם להיעזר לא רק בקבלן שיפוצים אלא בצבעי מקצועי, צביעת דירה זו לא מטלה פשוטה בכלל, הפינישים והגימורים של צביעה יכולים לעשות את ההבדל בין צביעה בינונית לבין צביעה איכותית, חשוב לבצע צביעה יסודית ולמרוח שכבת יסוד על הקיר על מנת לאפשר לשכבת הצבע הקודמת להתבייש ולקבל את המרקם אותו תרצו, כאשר אתם מגיעים לביצוע שיפוץ דירה בזול אנו מציעים לכם לבצע גם בתוך השיפוץ גם עבודת גבס, עבודת גבס יכולה להעניק לבית מראה יוקרתי ואיכותי, באמצעות נישות גבס בכל רחבי הבית, הבית מקבל מראה מרשים ואיכותי.

לביצוע שיפוץ דירה בזול וברמה גבוהה צלצלו לחברת נטו שיפוצים – החברה המובילה בתחומה 052-2161929

 


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)