שיפוץ, שיפוץ איכותי עם חברה אמינה - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


שיפוץ

שיחת ייעוץ חינם2
חברת השפיוצים

החלטתם לעשות שיפוץ מקיף בביתכם, ההתלבטות בין חברות השיפוצים מתסכל אתכם הפתרון שלכם,
נטו שיפוצים, חברה מקצועית אשר אחראית על שיפוץ הבית שלכם, מתחילת התהליך ועד לפרט האחרון.

 

מהו בעצם הליך שיפוץ הדירה ואיך אנחנו יכולים להועיל כחברה מתמחה.

  • התמחות החברה שלנו הינה בנקודה הראשונה והעיקרית, תוואי השירות. אנו מגיעים עם גבולות שירות רחבים במיוחד, היות וההבנה המקצועית הינה ששירות טוב מייצר לקוחות חדשים, וכמו כן שומר לקוחות קיימים בצורה הטובה ביותר. מערך שירותי, בין טלפוני ובין פרונטלי הינו פיתוח מתקדם אשר ממחיש בצורה הטובה ביותר את טיב השירות אשר אנו כחברה מציעים לכם.
  • ניסיון החברה לא נבנה בזמן קצר, יכולת הניסיון הרב הביאה איתה את ההתמודדות בפתרון בעיות בשטח, היכולת לעמוד ברצונותיהם של הלקוחות שלנו הינם תוצאה ישירה מניסיון רב שנים אשר עומד לטובת החברה, ניסיון זה מגיע לידי ביטוי גם בצורת העבודה, איכות העבודה וכמובן המחיר.
  • כמו שכבר פירטנו, הניסיון מוכיח על איכות גבוהה. איכות גבוהה יכולה להתבטא לא רק באיכות העבודה בשטח אלא גם באיכות חומרי הגלם, כל המוצרים אשר אנו משתמשים הינם מהאייכותיים ביותר בשוק, כי אנו יודעים שחומר איכותי מחזיק זמן רב. אנו נותנים אחריות ללקוחותינו על כל עבודה אשר מתבצעת על ידיינו, אך האינטרס המשותף שלנו כחברה וכמובן שלכם הלקוחות הינו אי שימוש באחריות, ולכן אנו מאמינים ששימוש בחומרים הנכונים יהווה את הביטחון האישי שלכם לעבודות איכותיות לאורך זמן, וכמובן את הביטחון האישי שלנו בידיעה שאתם מרוצים והכל מתפקד כראוי.
  • כל השירות המוצע ללקוחותינו מתבטא במחירים הטובים ביותר בשוק, שיפוצים בדירה יכולים לעלות כסף רב וכך גם הדאגות כיצד לעשות את השיפוץ. אנו בחברת נטו שיפוצים דאגנו לכך שהמחירים שלנו יעברו בקרה וכמובן בדיקה ישירה של מחירי השוק, הידיעה וההבנה שלנו כחברה ללקוחות אשר מגיעים לדרוש את שירותינו על מנת להעניק להם את המחירים האפקטיבים ביותר, בשביל שכל אחד הפונה לחברה שלנו לתחילת הליך שיפוצים בביתו, לא יצא מאיתנו לא מרוצה.
  • בנוסף לפרטי השירות, איכות החומרים, המחירים הנמוכים והניסיון הרב אשר אנו מציעים, אנו מגיעים ללקוחותינו עם שירות של התחלה זמינה מיידית, פעולה זו הינה נקודה נוספת אשר לוקחת תהליך חשוב בפיתוח יכולת החברה להענקת שירות מקצועי ומהיר. כאשר לקוח מגיע עם רצון להתחלת שיפוץ בדירתו, אינו רוצה לשמוע על תאריכים רחוקים של התחלת עבודה. וזאת המטרה שלנו לעזור לכם להתחיל בתהליך זה, במהירות.

 

אז מה בעצם כוללת אפשרות שיפוץ הדירה או הבית של חברת נטו שיפוצים.שיפוץ דירה קומפלט

לאחר שפירטנו בפניכם את רמת השירות והניסיון אשר החברה מונה תחתיה, אנו בטוחים שהתשובה לשאלה מהם הפרטים הכלולים במהלך שיפוץ הדירה ברורה למדי. אנו מתמחים בכל תהליך שיפוצים אשר עולה על רוחכם, בין אם שיפוץ הדירה הינו שיפוץ כללי, או שיפוץ של חלקים נבחרים. שיפוץ של חדר האמבטיה, או חדר הילדים, כל נקודה אשר ברצונכם לשנות היות והדירה כבר ישנה, או אפילו הוספת שימוש בעיצובי גבס למינהם, אנחנו כאן לנתינת השירות. שיפוץ דירה מקצועי, איכותי ומתקדם של חברת נטו שיפוצים הינו המקום הבטוח ביותר בשבילכם לעיצוב הדירה שלכם, או לכל שינוי מוצרך. שיפוץ דירה יכול להיות לפעמים מסורבל למדי, והמחשבה על מעבר דירה בזמן הליך השיפוץ יכול להיות הגורם לייאוש, אנו מציעים פתרונות ייחודים אשר מעניקים לכם את היכולת להשאר בדירה שלכם במהלך השיפוץ, נטו שיפוצים הבית שלכם לכל תהליך שיפוץ אפשרי בדירה.

לייעוץ ראשוני, שאלות נוספות אשר עומדות בפניכם, הצעות מחיר או כל נושא אחר. התקשרו אלינו, 052-2161929.


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)