איך מזהים גג דולף - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


איך מזהים גג דולף

פורסם על ידי אוק 28, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

זיהוי של דליפה מהגג לפני תחילת החורף הינה חיונית, כחלק מתחזוקה כללית אשר חייבת להתבצע לפני תחילת העונה. במאמר זה נסביר כיצד לזהות גג דולף, ומה ניתן לעשות בנידון במידה ואכן ישנה דליפה.

תחזוקה לקראת החורף – איטום גגות לצורך סגירת גג דולף 

החורף מתקרב בצעדי ענק, ועל כן עלינו מוטלת החובה לבצע תחזוקה שוטפת בעבור כל אגף בבית, בכדי לזהות תקלות ולטפל בהן, כחלק ממערך אינטגראלי אשר חייב להתבצע בכל בית או בניין. הבדיקה החשובה ביותר הינה זיהוי של דליפה מהגג, בעיה נפוצה אשר מתרחשת בלא מעט בתים בישראל בזמן תקופת החורף הסוערת. למעשה, גג אשר לא עבר איטום גגות מדויק ידלוף באופן משמעותי ויגרור הוצאה כספית וכן נזקים עצומים לריהוט, כמו גם סכנה להצפה של חדרים בזמן שהותם במבנה של דיירי הבית או הבניין. בשנים האחרונות פורסמו בתקשורת עשרות סיפורים אודות בתים אשר הוצפו בזמן הסופות, לעיתים אפילו לאור מליטרים ספורים של גשם. הסיבות לגג דולף הן רבות: חיפוי רעפים רעוע או בלאי, הצטברות של לכלוך אשר גרם לסתימה של מרזבים וכן אי ביצוע של איטום גגות באופן הרמטי ומדויק. על מנת להימנע ממפח נפש, יש לבצע בדיקות לזיהוי גג דולף, בהקדם האפשרי. כיצד? להלן טיפים לזיהוי של גג דולף.

איך מזהים גג דולף?

 ראשית כל, בעת ביצוע הבדיקה יש לבדוק כי אתם שומרים על כללי הבטיחות ונוהגים במשנה זהירות. יש לבחון את המרזבים הממוקמים בין הרעפים, ולוודא כי הם נקיים לחלוטין ואין בהם עלים או אבק אשר הצטבר במשך תקופת הקיץ והאביב. בנוסף, יש לבחון באמצעות הזזה קלה את חיפוי הרעפים, ולוודא כי דודי השמש מעוגנים באופן מלא  ויציב, לצורך מניעת קריסת דודי השמש בעת הסופה וכתוצאה מכך גרימת נזק לרעפים עצמם. בנוסף, במידה והנכם מבחינים כי איטום גגות אשר התבצע איננו אחיד, עליכם ליצור קשר עם חברה מקצועית לצורך ביצוע איטום גגות וגג דולף במהירות, לצורך מניעה של המשך הדליפה או החמרתה בזמן תקופת החורף הסוערת.

הגג דולף? יש פתרון לבעיה

איטום גגות מהווה את הדרך הטובה ביותר בעבור תיקון של גג דולף, כמו גם בעבור תחזוקה של הבית או הבניין לקראת תקופת החורף. למעשה, איטום גגות מחזיק לרוב בין שנתיים לארבע שנים, אולם מדובר בפרמטר המשתנה בהתאם לאיכות האיטום וכן נזקי מזג האוויר. חברה מקצועית ובעלת מוניטין המעסיקה צוות מיומן תדע לספק שירות של זיהוי גג דולף או הכנה של הגג לקראת החורף, בעלות כספית אטרקטיבית המסתמכת בכמה מאות שקלים. זכרו, על מנת שתוכלו להיות מוכנים לחורף עליכם לבדוק האם ישנה דליפה,ובמידה וכן – ליצור קשר באופן מיידי לצורך ביצוע איטום גגות מקצועי.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *