איתור נזילה - מתי להזמין חברת איתור נזילות - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


איתור נזילה – מתי להזמין חברת איתור נזילות

פורסם על ידי ספט 30, 2020 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

יש לכם נזילה בבית ואתם לא יודעים מה המקור שלה? ישנם מספר מקרי איתור נזילות בהם תוכלו להתמודד עם התקלה לבד, אך ישנם מספר מקרים בהם תצטרכו לבחור חברת איתור נזילות מקצועית ומנוסה שתגיע לאתר את התקלה עבורכם, תציע פתרונות לטיפול ואף תטפל בנקזים שקרו בעקבות אותה נזילה.

ריכזנו עבורכם מספר מקרי נזילות שכדאי מאוד להתייחס אליהן

בעיות איטום במבנה

מקור חיצוני שעלול ליצור בעיות רטיבות ונזילות בביתכם הוא בעיות באיטום במבנה

  • איטום לקוי של גג או חלונות
  • חלונות שלא הותקנו כראוי או שהאיטום שלהם נפגם
  • חדירת מים דרך סדקים בקירות
  • איטום שהתייבש ואינו מתפקד

מקורות אלו יובילו להופעת סימני רטיבויות בתוך הבית. הטיפול במקרים אלו הוא באמצעות מצלמה טרמית, שתוכל להבחין בהבדלי הטמפרטורה בקירות ותבחין בליקוי בצורה ממוקדת ויעילה מבלי להתעסק בניחושים.

במקרה זה, נאלץ להזמין מאתר נזילות לצורך איתור הבעיה.

תשתית ישנה ובלויה

מקור שכיח לסימני רטיבות הן תשתיות ישנות ובלויות שפג תוקפן. בעבר נעשה שימוש בצינורות מגלוונים שנטו להחליד לאורך הזמן. לפני בערך 30 שנה התחילו להשתמש בצינורות פלסטיק, אך לצערנו גם הם לא הצליחו לספק את הסחורה והם נטו להישחק עם השנים. כמו כל דבר בבית ומחוצה לו, לתשתית יש בלאי טבעי ולאחר תקופה של 15-20 שנה בלאי זה מתחיל להופיע. במקרים אלו, נבחין בסימני דליה ורטיבות בעיקר במקומות החיבור של הצינורות. גם במקרה זה, נצטרך להעזר במאתר נזילות מקצועי שיאתר עבורנו את הבעיה.

נזילה אצל צד ג

ישנם מקרים רבים, שנזילה בנגמרה אצלנו, תשפיע דווקא אצל השכנים. השכנים יוכלו להבחין תחילה בסימני רטיבות על תקרת החדרים (לרוב מתחת לחדרים רטובים – אמבטיה או מטבח). סימנים אלו יתחילו כסימני לחות, יהפכו לרטיבות ויסיימו כסימני עובש וטחב שאותם השכנים לא יסכימו לספוג.

אז כן, לרוב מקור הבעיה כלל אינו מודע לה ומן הסתם שאינו עושה זאת בכוונה אך אין זה אומר שחובת הטיפול לא תלוייה בו. על מנת להבין שאכן מדובר בנזילה שהתרחשה אצלנו, ניאלץ להזמין מאתר נזילות. במידה ויגלה שאכן הבעיה היא אצלנו, ניאלץ לשלם על הביקור, האבטחה והטיפול בבעיה (כולל צביעת התקרה של הצד הנפגע)

בעיות בניקוז

הבעיה אחרונה שנרצה להתייחס אליה היא בעיית ניקוז. ליקויים במערכת הניקוז יגרמו לחדירה של מים דרך המרפסת (לדוגמה) שבה השיפועים או מערכת הניקוז לא תקינה.
בעיות אלו עלולות להיווצר כתוצאה מסתימה בצינורות הביוב או במערכת הדלוחין במבנה וכתוצאה מכך לא מאפשרת עבודה תקינה של מערכת הניקוד.
במקרה זה יהיה לנו צורך בתיקון פנים הצינור אותו לא נוכל לבצע בעצמנו ונצטרך להזמין חברה לאיתור נזילות ותיקון נזקי הנזילה.

לסיכום

מקרי נזילות רבים כלל לא בשליטתנו ולכן נאלץ להזמין מאתר נזילות מקצועי ומוסמך שיגיע לאתר את הנזילה. הבעיות שצויינו הן על קצה המזלג וישנם בעיות וליקויים נוספים שעלולים לחייב אותנו להעזר בחברת איתור נזילות על מנת לפתור את הבעיה.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)