איתור נזילות מים בפרויקט שיפוץ דירה - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


איתור נזילות מים בפרויקט שיפוץ דירה

פורסם על ידי יונ 2, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

מה הייתם עושים לו הייתם משפצים את הבית שלכם ואחרי שהכל היה מוכן, אחרי שהצבע המדהים שבחרתם נמרח כבר על הקירות בצורה מרהיבה ביופייה, פתאום הייתם מגלים כתמי רטיבות באזור אחד או יותר בבית? לא מדובר פה רק בבזבוז עצום של כסף שאותו יהיה עליכם להשקיע כעת לתיקון הנזילות וביצוע גימור מחדש, אלא גם בעוגמת נפש נוראית עבורכם. זאת בדיוק הסיבה שאתם רוצים להזמין שירות איתור נזילות מים בפרויקט שיפוץ דירה, ולעשות זאת לפני שלב הטיח.

 

למה שתהיה בכלל נזילה?

מן הסתם, אתם כלל לא עסוקים בנושא הנזילה, כי גם כשהחלטתם לשפץ את הבית, לא עשיתם זאת בגלל נזילה או רטיבות שהייתה לכם. למעשה, מבחינתכם אין שום נזילה בבית וגם לא הייתה כזאת לפני שהתחלתם את פרויקט השיפוץ. העניין הוא שכאשר משפצים את הבית, יכולים לקרות שני דברים: א' נזילות זעירות שעד כה לא הצליחו להותיר את חותמן על קירות הבית, מתגלות ונחשפות ובדרך כלל גם מתעצמות, וב' נזילות חדשות נוצרות בגלל פעילות השיפוץ. המשמעות היא שגם אם לא הייתה לכם שום רטיבות בבית לפני השיפוץ, אין זה אומר שזה יישאר המצב לאורך תהליך השיפוץ או לאחריו. התזוזות, התנודות, הוויברציות והלחצים המופעלים על צנרת הבית במהלך פרויקט שיפוץ דירה, יכולים בהחלט לפתוח תיבות פנדורה חדשות שלא ידעתם על קיומן קודם לכן.

מומלץ להזמין חברה המתמחה באיתור נזילות כמו חברת תדמור טכנולוגיות לאתר חברת תדמור https://leaklocating.co.il/  לחצו כאן לחברה המתמחה איתור נזילות צמים

 

איך נמנעים מכתמי רטיבות בתום השיפוץ?

בכדי להבטיח שלאחר שיסתיים תהליך השיפוץ לא תגלו פתאום סימני רטיבות על קירות, תקרת או רצפת הבית, יהיה עליכם לנסות לאתר את הנזילות, אם קיימות, לפני שאתם צובעים את הקירות ועדיף גם לפני שאתם מבצעים את הטיח. את זה תוכלו לעשות באמצעות ביצוע איתור נזילות מים בפרויקט שיפוץ דירה, שירות שאמור קבלן השיפוצים להציע לכם בעצמו, ואם לאו, תוכלו אתם לבקש זאת ממנו.

במסגרת שירות זה, מבוצעת בדיקה יסודית של הצנרת הביתית על מנת לשלול אפשרות של נזילות ופיצוצי צנרת. בדיקה זו חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע שלרוב גם עושים שימוש בכלים טכנולוגיים ייחודיים למטרה זו. איתור נזילות מים בפרויקט שיפוץ דירה הוא תהליך שבו סביר להניח כי לא תראו פלגי מים זורמים להם בתוך הקירות או מבין אריחי הרצפה. הנזילות יכולות להיות נסתרות למדי באופן שיקשה מאוד לזהות אותן במבט חפוז.

אנשי מקצוע העוסקים בתחום יודעים לזהות פוטנציאל לנזילות מים באמצעות בדיקת רמת הלחות באזור צנרת המים ובקיר בכלל. בדיקה זו מחייבת ניסיון וידע מקצועי רב של הגורם המבצע את הבדיקה וישנם גם מספר אמצעים טכנולוגיים שיכולים לסייע מאוד בתהליך ולהבטיח תוצאות טובות ובטוחות יותר, שימנעו את הצורך לשבור קירות ולתקן נזילות לאחר שהשיפוץ יסתיים.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)