בית משותף – איך הופכים את החיים ביחד ליותר נעימים ובטוחים? - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


בית משותף – איך הופכים את החיים ביחד ליותר נעימים ובטוחים?

פורסם על ידי אוג 24, 2020 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

יש לא מעט נוחות בחיים בבית משותף, כמו העובדה שלא כל האחריות על שלמות הבניין ועל הניהול שלו מוטלת רק עלינו. עם זאת, כמובן שהחיים בבית משותף מביאים איתם גם לא מעט אתגרים, כמו לדוגמה: מה עושים כשהדיירים לא מסכימים ביניהם על נושא מסוים? או במקרה שבו יש תקלות, הצפות או תאונות? האמת היא, שהחיים בבית משותף דורשים מאתנו לא מעט התחשבות ולכן ברור מדוע לעיתים יש גם מקומות ומקרים שבהם לא הכול יתנהל בצורה מספיק טובה ונוחה. בית משותף מביא איתו אתגרים ברמת השמירה על המבנה, התחזוקה של החללים המשותפים ועוד. לכן ברור מדוע חובה שיהיה וועד בית בבניין משותף, שכן הוא הגוף שיהיה אחראי בפועל על כל הנושאים הללו. יתרה מכך, ועד הבית גם יהיה אחראי על ניהול הסכסוכים והמשברים, על תחזוקת כל חלק בבניין ועוד, כך שברור מדוע יש לו חשיבות אדירה.

איזה ביטוחים כדאי לעשות לבית משותף?

כאשר מדברים על בית משותף צריך לקחת בחשבון גם את הנזקים השונים שעלולים להתרחש בבניין, כמו שריפה, פיצוץ של צנרת, שיטפון ועוד. בעוד שכאשר המקרים הללו מתרחשים בדירה הפרטית שלנו אנחנו אחראים על התיקון, הרי שכאשר מדברים על בית משותף שסופג מכה, כל השכנים צריכים לשאת בתוצאות העניין. לעיתים עלויות התיקונים גבוהות מאוד ובנוסף, לא אחת קורה שיש גם נזק למבנה אשר עלול להוביל לירידת ערך. לכן, אם אתם חיים בבית משותף, חשוב מאוד לעשות ביטוח. ביטוח בית משותף זה הדבר היחיד שיוביל לכך שברגע האמת תוכלו להתמודד עם המצב כמו שצריך. ביטוח כזה, ככל שהוא יהיה מקיף ורציני יותר, יוכל לאפשר לכם לישון בשקט ולהיות בטוחים שתמיד יהיה מי שיכסה נזקים במבנה.

באיזו חברת ביטוח כדאי לבטח את הבית המשותף שלכם?

בין אם אתם חיים בבית משותף שיש בו שלוש קומות ובין אם מדובר על בית משותף גדול פי כמה, יש לבדוק איפה אתם עושים את הביטוח. לא בכל מקום תקבלו את השירות הכי טוב שיש ולא תמיד, ברגע האמת, תקבלו מענה מהיר. אומנם אפשר להבין מדוע תחפשו, באופן טבעי, את חברת הביטוח שאצלה תשלמו כמה שפחות, אך מצד שני, אם המחיר הנמוך והאטרקטיבי יבוא על חשבון רמת השירות, זה לא תמיד כדאי. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק את הדברים ולראות האם חברת הביטוח שאליה חשבתם לפנות באמת אמינה וכמה שיותר מומלצת. התקלות השונות בבית משותף אומנם לא תמיד חמורות מאוד, אך גם כאשר מדברים על תקלה מינורית, למה שתשלמו עליה לבד? ביטוח כמה שיותר מקיף לבית המשות, שלכם זו הבחירה הנכונה ולא כדאי לדחות זאת אפילו ביום אחד.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)