בניה קלה מתקדמת - קל יותר בבניה, קל יותר בשיפוצים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


בניה קלה מתקדמת – קל יותר בבניה, קל יותר בשיפוצים

פורסם על ידי אפר 30, 2020 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

נהוג לחשוב כי שיפוצים או בניה של בית הם פעולות סזיפיות שעלולות להוביל לחיכוכים בין בני הזוג ולמריבות אין סופיות. תוסיפו לכך את העובדה ששיפוץ מסיבי של הבית או בניית בית מאפס הם תהליכים שלוקחים זמן רב וקיבלתם מתכון לפצצה מתקתקת. אבל תמשיכו לקרוא ונגלה לכם על דרך שאתם יכולים להפוך את החיים שלכם לקלים יותר ופחותי דאגות – בנייה קלה. 

קל בבניה – קל בחיים

בשנים האחרונות שוטף את הארץ ואת העולם גל הבניה הקלה, מדובר על שיטת בניה קלה מתקדמת אשר משתמשת בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם ומאפשרת לכם לקבל את המפתחות לבית תוך כחצי שנה מתחילת העבודה. שמעתם נכון! חצי שנה מרגע שהתחלתם את התהליך ועד שאתם יכולים להיכנס ולגור בבית.

שיטת הבניה הקלה היא למעשה שילוב של שיטות בניה מסורתיות עם טכנולוגיה מתקדמת. במפעל ייעודי מייצרים לוחות אשר מורכבים מתערובת של חומרי גלם שמספקים את אבני היסוד של המבנה, חומרי הגלם הללו הם בעלי מאפייני בידוד טרמי ואקוסטי מהמעלה הראשונה. לאחר מכן לוקחים את אבני היסוד של המבנה, משנעים אותם אל עבר אתר הבניה ושם מרכיבים אותם כמו לגו – הבסיס עצמו עשוי מיציקת בטון איכותית שמספקת הן בסיס לתשתיות והן כמשטח הכנה להרכבת הלוחות.

בניה קלה מתקדמת הופכת את השיפוצים לקלים

ברחבי האינטרנט תמצאו המון מאמרים שיספרו לכם על שיטות הבניה הקלות ועד כמה שאתם יכולים להרוויח אם תחליטו לבנות את ביתכם באמצעות שיטת בניה קלה מתקדמת. מה שלא תמצאו בהרבה מקומות זה אנשים שמדברים על עניין השיפוצים במבנים אשר נבנו באמצעות בניה קלה מתקדמת.

כיום בארץ אפשר למצוא תוי תקן ירוקים אשר מוכרים על ידי מכון התקנים הישראלי. תו התקן הזה (שמספרו 5281) מאפשר לכם לקבל הכרה בנכס שלכם כירוק מה שיהפוך את הנכס למכיר יותר ובעל ערך גבוה יותר. 

שיטת הדירוג של תו התקן הירוק עובדת באמצעות צבירת כוכבים, כאשר המטרה היא להגיע לארבעים כוכבים כדי שהמבנה יוכר כמבנה ירוק. ריכזנו בעבורכם כמה מהכללים החשובים ביותר שעליכם ליישם כדי שתוכלו לקבל את הדירוג הגבוה ביותר בתו התקן הנ"ל.

  • ניצול תאורה טבעית
  • ניצול אנרגייה סולארית
  • מערכות חיסכון במים
  • אוורור טבעי לשיפור האוויר בבית
  • אמצעים ומערכות חסכון בחשמל
  • שימוש בחומרי גלם אקולוגים וירוקים

למעוניינים לחקור את הנושא הנ"ל לעומק ואלו אשר מעוניינים להבין מדוע מומלץ לבחור בשיפוץ ירוק ולא בשיפוץ רגיל קיים ברחבי הרשת המדריך לשיפוץ ירוק שיסייע לכם בהבנה של התחום ויתן לכם כלים פרקטים לשיפוץ של מבנים אשר נבנו בשיטת בניה קלה מתקדמת.

זיכרו כי המטרה של השיפוץ היא להפחית את צריכת המשאבים של הבית והדבר גם יחסוך לכם עלויות בחשבונות החודשיים. אז הצטרפו למהפכה הירוקה והקלה ותהנו מאיכות חיים גבוהה יותר ומחיסכון כלכלי ניכר.

טייטל – בניה קלה מתקדמת – קל בבניה, קל יותר בשיפוצים| נטו שיפוצים

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)