האם יש צורך בביצוע שיפוצים בדירה חדשה ? - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


האם יש צורך בביצוע שיפוצים בדירה חדשה ?

פורסם על ידי נוב 29, 2018 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

ככלל לא כל דירה חדשה זקוקה לשיפוץ אלא אם נכנסתם לדירה שלא תואמת את צרכיכם וזאת מכיוון שאו נפלתם על דירה במחיר מציאה שלא בדקתם עד הסוף את המבנה שלה או שאתם לא שבעי רצון מההחלטה הסופית שלכם, כך או כך כנראה שתצטרכו לשפץ. אבל לפני שאתם מחליטים ללכת על שיפוץ כזה או אחר רצוי שתראו דירות של מכרים וחברים והיוועצו עמם על איזה קבלן לקחת או בעלי מקצוע אחרים.

שיפוצים בדירה למכירה

אז לפני שאתם רצים לקבל הצעות מחיר, בואו ושמעו מאתנו כמה טיפים. ראשית כדי שלא תמצאו את עצמכם עם תקציב שיפוצים העולה על התקציב השנתי של עיריית רמת-גן, עצרו. נסו לחשב עלויות ביחד עם האדריכל או מעצב הפנים הצעת מחיר מגובשת, שהרי הם ערוכים לתת הצעות מחיר מבעוד מועד, כדי שלפחות תדעו באיזה אזור אתם. נסו לנסח כתב כמויות, טבלה מסודרת הכוללת בתוכה תיאור מדויק ומפורט של כל עבודות השיפוץ הנדרשות והחומרים הדרושים להן במהלך השיפוץ. בכתב הכמויות יהיו מפורטים כלל חומרי הגלם הדרושים בשיפוץ, המחיר שלהם והכמויות המדויקות כדי שתדעו בדיוק למה להיערך. השתדלו לכלול גם דברים הנראים לכם זניחים כמו ריצוף, קרמיקות, אסלות, כיורים, כל אלה משנים את העלות לאין שיעור. ברגע שיש לכם תכנית עבודה ביד תוכלו ללכת יד ביד עם הקבלן ולהחליט איפה לקצץ אם צריך, כך תוכלו לשלוט בפרויקט השיפוץ ולא לתת לקבלן להוליך אתכם שולל. כמובן שלא כל המקרים דורשים הכנה מראש, למשל, שיפוץ נקודתי של חדר האמבטיה לא מחייב לבצע תכניות גדולות אך כדאי גם אז להיות עם היד על הדופק.

מה לבחור מראש ומה להשאיר לסוף?

לא חשוב אם מדובר בדירות למכירה בנהריה או חיפה בכל שיפוץ ישנם דברים שלא כדאי להשאיר לסוף ויש דברים שניתן לדחות. תכניות ההריסה והבנייה למשל באות כבר בהתחלה כמובן, לאחר מכן חשמל ואינסטלציה שכן חשוב מאד שנדע איך לארגן את הבית מבפנים לאחר מכן. חשוב להיסגר מבעוד מועד על עיצוב המטבח כדי שתדעו היכן לשים נקודות חשמל ומים, או לחילופין שתדעו איפה לשים ארונות מטבח ואיפה אי אפשר מכיוון שהחלטתם לעשות הנמכת גבס עם תאורה, לכן חשוב קודם כל להחליט על עיצוב המטבח. כאשר מדברים על כל עבודות הגבס למיניהן בדירה חשוב להיסגר עליהן מבעוד מועד כדי שלא תיתקעו בשלבים מאוחרים יותר כמו הריצוף או הדלתות. ברגע שתדעו כמה הקצבתם לגבס תוכלו להחליט על סוגי ריצוף, דלתות וחלונות. לאחר שהחלטתם על צבע הקירות בחרו את האסלות והכיורים שיהיו בהתאם, כדאי להחליט עליהם מבעוד מועד גם כן, כדי לא לעקב את השיפוץ. בשלב הסופי של השיפוץ יגיעו האריחים הטפטים, התמונות כל אלה ישתלבו לנו יפה עם הריהוט שנבחר והתאורה הנכונה.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *