החלפת פרגולה במסגרת שיפוץ דירה - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


החלפת פרגולה במסגרת שיפוץ דירה

פורסם על ידי אוג 28, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

שיפוץ דירה היא הזדמנות נהדרת להחליף את כל מה שנחשב מבחינתכם כישן ומיושן, ולהכניס במקומו משהו חדש ומרענן. למעשה, זוהי בדיוק מטרת השיפוץ והיא חוצה את כל רכיבי, חדרי ואזורי הבית ובכלל זה את אזור הגינה או המרפסת. אם עברו שנים ארוכות מאז התקנתם את הפרגולה שלכם לראשונה, ייתכן שזה הזמן לשקול את האפשרות של החלפת פרגולה במסגרת שיפוץ דירה, הן משיקולים של בטיחות והן משיקולים של אסתטיקה כפי שנסביר בשורות הבאות.

החלפת פרגולה משיקולי בטיחות?

פרגולה היא מבנה שאמור להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות אך לא ללא תנאי. במיוחד אם מדובר בפרגולת עץ, ישנה חובה לתחזק את הפרגולה על מנת למנוע ריקבון, שחיקה או היחלשות של קורות העץ שעליהן נשענת הפרגולה כולה. במרבית המקרים פעולות תחזוקה נדרשות לא מבוצעות על ידי דיירי הבית ולאורך זמן הפרגולה אכן הולכת ונחלשת. אפשר לראות את זה בהופעת סדקים בקורות העץ, במראה מיושן ומקולף של העץ ואולי אפילו בדפורמציות באזורים עם עומס רב. בהתאם לכם, החלפת פרגולה במסגרת שיפוץ דירה יכולה בהחלט להישען על שיקולי בטיחות שאותם יהיה עליכם לקחת בעצמכם, בהיעדר אחראי בטיחות שבודק מבנים כאלה במרחבים ציבוריים.

מומלץ לפנות לחברה המתמחה בייצור והתקנת פרגולות אלומיניום כמו חברת ALUM-PERGOLA .

החלפת פרגולה משיקולי אסתטיקה – זה ברור

סיבה יותר מובהקת לביצוע החלפת פרגולה במסגרת שיפוץ דירה היא הסיבה האסתטית, וגם במקרה זה הדגש הוא על פרגולות עץ אם כי לא רק. פרגולות עץ נוטות לעבור תהליך של שחיקה מואצת לאורך השנים עד כדי מצב בו קורות העץ עוברות תהליך של הזדקנות, הלכה למעשה. ניתן לראות שהקורות מתחילות לקבל סדקים, הן דהויות, מלאות חריצים ונקיקים ובסך הכל יש להם מראה מבוגר מאוד. מעבר למחשבות על בטיחות הפרגולה, המחשבה המיידית היא שזה פשוט לא אסתטי והגיע הזמן להחליף את הפרגולה.

לאיזו פרגולה נכון להחליף?

בשנים האחרונות הולך ומתרחב השימוש בפרגולות אלומיניום שנחשבות לפרגולות עמידות מאוד, חזקות מאוד, המציעות מגוון עצום של אפשרויות עיצוב וגם לא עולות יקר במיוחד. יחד עם זאת, אם אתם מתחברים יותר למראה הכפרי של פרגולת עץ, אין שום סיבה שתלכו נגד ההעדפות האישיות שלכם. במסגרת החלפת פרגולה במסגרת שיפוץ דירה כדאי ומומלץ לבדוק את שתי האפשרויות ולבחון מהי האפשרות המתאימה לכם ביותר. פרגולות העץ היו בעבר הפרגולות היחידות שהיה בנמצא וייתכן שבחרתן בהן כי זאת הייתה האופציה היחידה. כיום ישנן אופציות נוספות שיכולות לכלול גם מגוון רחב של טכניקות קירוי לרבות קירוי חשמלי ואוטומטי. תוכלו גם ליהנות ממגוון רחב יותר של אפשרויות עיצוב, גוונים ומרקמים ולכן חשוב להקדיש את הזמן הנדרש על מנת להכיר את כל האפשרויות העומדות בפניכם ולבצע בחירה על פי טעמכם האישי ממקום של ידע ובטחון.  

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)