החלפת צילנדר לאחר שיפוץ דירה רק על ידי מנעולן מוסמך - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


החלפת צילנדר לאחר שיפוץ דירה רק על ידי מנעולן מוסמך

פורסם על ידי אוג 2, 2016 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

החלפת צילנדר לאחר שיפוץ דירה רק על ידי מנעולן מוסמך

אם שיפצתם את הדירה ואתם רוצים לבצע החלפת צילינדר בדלת הכניסה של הבית, חשוב מאוד שתזמינו אך ורק מנעולן מוסמך לביצוע העבודה הזו. החלפה של צילינדר, במיוחד בדלתות חדשות ומשוכללות, הינה פעולה אשר דורשת ידע רב בתחום, ניסיון, והיכרות עמוקה עם הדלתות השונות, ולכן רק מנעולן מוסמך ומנוסה יוכל לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

בנוסף, עבודה של מנעולן מוסמך הינה עבודה חוקית. גם אם אנשים שאינם מוסמכים לעסוק בתחום מציעים לכם את אותו שירות במחיר זול באופן משמעותי – אל תפנו אליהם. עבודה עם אדם שאינו מוסמך לעבודות כאלו אינה תבוצע בצורה הטובה ביותר וזה יכול לעלות לכם ביוקר לאחר מכן.

אישור עבודה ממשטרת ישראל

מנעולןכחלק מההסמכה של מנעולן לעסוק בתחום הוא חייב לקבל אישור עבודה ממשטרת ישראל. אישור זה ניתן אך ורק למנעולנים לאחר הסמכה מקצועית ולאנשים בעלי עבר פלילי נקי מכל רבב. זכרו כי בסופו של דבר אתם מזמינים אדם זר להתעסק עם המנעול של דלת הבית שלכם, ולכן חשוב שתהיו בטוחים בכך שמדובר באדם עם כוונות טהורות שלא ישתמש בגישה שנתתם לו אל הבית בכדי לגנוב את המפתח או לפרוץ אל הבית מאוחר יותר כשלא תהיו בו.

על פי החוק מנעולן לא יכול לעסוק בתחום ללא אישור ממשטרת ישראל ולכן לפני שאתם נותנים לו להתחיל בעבודה דרשו לראות את האישור הזה.

חשיבות הניסיון של המנעולן

מעבר להסמכה מקצועית, חשוב לבחור מנעולן בעל ניסיון בעבודות בתחום הזה. הניסיון יכול להיות משמעותי מאוד עבור העבודה של המנעולן ויכול להשפיע על העבודה אותה הוא יבצע באופן משמעותי. ככל שתבחרו במנעולן מנוסה יותר כך תוכלו להיות בטוחים יותר בכך שהוא מכיר היטב את התחום, מכיר את הדלת של הבית שלכם ואת המנגנונים השונים שלה וכך יכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר שניתן.

המלצות על מנעולן

אם יש לכם חברים או מכרים ששיפצו את הבית לאחרונה בדקו האם הם נעזרו בשירות של מנעולן ובקשו מהם המלצות על המנעולן איתו עבדו – ההמלצות הללו יכולות לעזור לכם למצוא את המנעולן הטוב ביותר עבורכם בקלות רבה.

כך החלפת הצילינדר במנעול הדלת של הבית שלכם תבוצע בצורה הטובה ביותר ותוכלו להשלים את השיפוץ של הבית באופן נכון וליהנות ממנו למשך השנים הבאות בצורה הטובה ביותר.

להזמנת מנעולן בקרו באתר www.opensesemi.co.il

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)