השוואת מחירים בעולם השיפוצים – למה זה חשוב - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


השוואת מחירים בעולם השיפוצים – למה זה חשוב

פורסם על ידי יול 13, 2017 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

שיפוץ ממוצע עולה לישראלי, קרוב לארבעים אלף דולר. המחיר כמובן משתנה בהתאם לסוג המבנה, גודל, וכן לסוג השיפוץ שהוא מחליט לבצע. בכל מקרה, מדובר על מחיר לא נמוך, מרבית האנשים צריכים לקחת הלוואה לצורך כך.

קיימות דרכים שונות כיצד ניתן לחסוך בעלויות וכיצד אפשר להוריד במחיר, לעיתים מדובר בדרכים שלא נחשבות אטרקטיביות ונכונות, כמו למשל, ביצוע חלק מהשיפוץ באופן עצמאי, העסקת אנשי מקצוע פחות מנוסים, שימוש בחומרים זולים ועוד. אך יש דרכים אחרות, סבירות וטובות בשביל להוריד מחירים בעולם השיפוצים, אחת מהן היא באמצעות שימוש בכלי של השוואת מחירים.

הרעיון הוא מאוד פשוט, אנחנו בעצם מבצעים סקר שוק בין בעלי מקצוע, בכל אחד מהרבדים של השיפוץ. אך להבדיל מסקר שוק כפי שהיה נהוג לבצע בעבר, כזה שאילץ אותנו להתקשר אל כל בעל מקצוע בעצמנו, לקבל ממנו הצעת מחיר ולבחון אותה מול הצעות אחרות, הרי שכאן, אנחנו יכולים לעשות את זה מעט, היום אנחנו יכולים לעשות השוואות מחירים באמצעות המחשב.

השוואת מחירים בין בעלי מקצוע בעולם השיפוצים היא דבר מאוד פופולארי ונפוץ, כל מה שעלינו לעשות הוא, להיכנס לאתר אינטרנט שמתעסק בהשוואות מחירים, לבחור מספר תחומים שקשורים לעולם השיפוצים או לבחור קבלני שיפוצים, מתוך הנחה שהם יהיו אחראים על כל התהליך, לרשום את הפרטים שלנו ולבקש שיפנו אלינו עם הצעת מחיר. יש לנו אפשרות גם לציין באיזה שיפוץ מדובר, מה בדיוק אנחנו מבקשים לעשות.

כך אנחנו גם מקבלים הצעות מחיר אותן נשווה אחת לשנייה, וגם במקום לרדוף אחרי בעלי מקצוע, הם ירדפו אחרינו. הרי זה הרבה יותר פשוט מאשר שאנחנו נצטרך לעבור מבעל מקצוע אחד לשני ולבקש מהם הצעות מחיר. מן הסתם, לאותם בעלי מקצוע שמופיעים באתר יש אינטרס לפנות אלינו בשביל לקבל עבודה ויש להם גם אינטרס להציע לנו מחיר סביר, אחרת אנחנו נקבל הצעה של גורמים אחרים.

דברים שצריך לדעת על השוואת מחירים בתחום השיפוציםהשוואת מחירי שיפוצים

ראשית, חשוב לבחון שההצעה כוללת הכל. כלומר, זה לא יהיה נכון מצידנו שהיא תכלול רק חלק מהתהליך או רק את המחיר הבסיסי. ההצעה צריכה לכלול את כל מה שקשור לשיפוץ מהתחלה עד הסוף, וללא פתח לשינויים.

שנית, מלבד הצעת מחיר, חשוב שיהיה ברור מהו מועד השיפוץ, כמה זמן הוא אמור להימשך, אחריות הקבלן ועוד. הצעת מחיר היא רק שלב אחד בתהליך של חתימה על חוזה בינינו לבין הקבלן.

שלוש, אם אנחנו מקבלים הצעת מחיר מסוימת ולבסוף הקבלן מחייב אותנו על יותר, עלינו להודיע לאתר, על מנת שהוא יסיר אותו מהרשימה, כך גולשים אחרים לא ייפגעו גם כן. מדובר כאן בסנקציה שיכולה לפגוע בצורה רצינית ומשמעותית בקבלן ובעבודתו.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *