טיפים לבחירת קבלן לביצוע עבודות גבס - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


טיפים לבחירת קבלן לביצוע עבודות גבס

פורסם על ידי מרץ 7, 2016 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

אם אתם מעוניינים לקבל עבודות גבס איכותיות עבור הבית שלכם, ברור שכעת אתם תתחילו לחפש קבלני גבס, אשר יוכלו לבצע את העבודה, עם אחריות ואמינות, וכמובן במחיר נוח. עם זאת, כיצד אפשר לאתר את קבלן הגבס שבאמת יתאים לנו? הרי כל קבלן גבס יציג את עצמו כקבלן מצוין, מוביל ומוצלח מאד. אז איך נדע לסנן את ההצעה הטובה ביותר מכל ההצעות? הנה כמה טיפים לבחירת קבלן שבאמת אפשר לסמוך עליו ויודע לעשות עבודות גבס ברמה גבוה, מתוך כל האפשרויות.

 

כך מסננים ובוחרים קבלן לביצוע עבודות גבס:

  • התמקדו – זה אחד הטיפים החשובים והבסיסיים ביותר, ומשום מה יש לא מעט אנשים ששוכחים אותם כשהם בוחרים קבלני גבס. ברור שאם אתם תחפשו בתוך הרשימה של כל הקבלנים בארץ בלי שום הגבלה, החיפוש לא יגמר לעולם. אתם חייבים להציב גבולות מסוימים לחיפוש הראשוני שלכם. קודם כל חפשו קבלן גבס אשר פועל באזור המגורים שלכם. בהמשך סננו אותם לפי טווחי המחירים שהם מציעים לכם – כדי שהם יתאימו לציפיות שלכם. כדאי גם לבצע סינון לפי ההתמחות שלהם . זה נכון שכל קבלן גבס צריך להתמחות בכל הסוגים של עבודות גבס בין אם אלו עבודות מעוצבות, ייחודיות וכדומה. עם זאת, כשתקבלו המלצות מחברים, או תסקרו גלריות של עבודות גבס של הקבלנים באינטרנט, תוכלו לקבל תמונת מצב טובה יותר של העבודות שבהם הקבלנים מתמחים במיוחד – ולראות איזו התמחות מתאימה כמובן לעבודות שאתם רוצים להזמין. כך אתם כבר תסננו לא מעט הצעות!
  • חפשו כמה המלצות – יש אנשים אשר בוחרים קבלן גבס על בסיס המלצה אחת שהם קיבלו מחבר טוב או קרוב משפחה. ברור שהמלצה של אדם שקרוב אלינו זו דרך נהדרת לאתר קבלנים טובים, אבל כדאי להיזהר מהמלצה אחת בלבד ללא כל תימוכין. קחו בחשבון שיש אנשים שאולי יש להם סטנדרטים אחרים לגמרי מהסטנדרטים שלכם – ואולי מה שנחשב בעיניהם לעבודת גבס טובה, ייראה לכם כמו עבודת גבס רעה מאד. לכן, כדאי לגבות את ההמלצה הזו בהמלצות נוספות – או של אנשים שאתם מכירים, או כמובן המלצות על הקבלן שאתם מוצאים באינטרנט.
  • היעזרו בתוכניות התחקירים – תתפלאו, אבל יש לא מעט תוכניות תחקירים שיכולות לעזור לכם! כולנו מכירים את התוכניות שבוחנות את בעלי המקצוע, והן בוחנות גם קבלני גבס לא פעם! חפשו את השמות של אותם קבלים באינטרנט, בצירוף עם שמות של תוכניות התחקירים. כך תוכלו לדעת האם התוכנית סקרה אותם, והאם הדעה עליהם היא חיובית או שלילית. כמובן שלא כל קבלן  גבס בהכרח יופיע בתוכנית – אבל זה עדיין פרמטר שיכול לסייע בחלק מהמקרים.

 

ואיך עוד כדאי לסנן?

שימו לב שאתם צריכים להישאר בסופו של יום, עם 2-3 הצעות רציניות של קבלני גבס שונים, וכעת עליכם לבחור באחת מתוכם. איך תבחרו בהצעה הסופית? עליכם לשקלל בין המחיר שהקבלנים מציעים לכם, לבין האיכות המצופה של עבודת הגבס שלהם, וההתחייבות שלהם ללוח זמנים שיותר נוח לכם. בהצלחה!

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)