טיפים לשיפוץ דירה ישנה - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


טיפים לשיפוץ דירה ישנה

פורסם על ידי אוק 7, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

חיפשתם דירה זמן רב ולבסוף מצאתם את הדירה המתאימה לכם מבחינת מיקום וקרבה לשירותים קהילתיים ועם גישה נוחה למקום העבודה שלכם אך הדירה ישנה וזקוקה לשיפוץ. שיפוץ דירה אורך זמן וגוזל משאבים של כסף והרבה סבלנות, קשה לחיות כשלכלוך ואבק חודרים לכל פינה במיוחד אם אתם בעלי משפחה. לכן, כדאי לבצע את השיפוץ לפני האכלוס. שיפוץ דירה ריקה מקל על בעלי המקצוע ומאפשר לכם כניסה חלקה לבית נקי ומחודש.

מספר טיפים לשיפוץ בדירה ישנה

  • בחירת שיפוצניק. בחרו איש מקצוע אמין שתוכלו לסמוך עליו שעבודתו איכותית ושמחירו הוגן. בדקו היטב המלצות דרך מכרים או באמצעות רשת האינטרנט המספקת מידע רב על בעלי מקצוע. בקשו לראות פרויקטים שעשה ולדבר עם לקוחות קודמים שלו. 
  • הערכת היקף השיפוץ. העריכו את מצב הדירה ואת היקף השיפוץ. עברו מחדר לחדר עם השיפוצניק שבחרתם כדי להעריך את הנזקים הקיימים בדירה שזקוקים בדחיפות לתיקון, תשתיות שיש צורך להחליף, מצב הריצוף, משקופים, דלתות, חלונות ועוד ומהן האפשרויות לביצוע שינויים.
  • בניית תוכנית שיפוצים. בהתאם להערכה ולחלומות העיצוב שלכם, העזרו באיש מקצוע לבניית תוכנית שיפוצים, שתכלול גם את הפרטים הקטנים ביותר לכל השינויים המתוכננים ואת האלמנטים של עיצוב חללי הבית. 
  • לפתוח את המטבח. בהרבה דירות ישנות, המטבח קטן ונמצא בחדר נפרד. פתיחת חלל המטבח תהפוך אותו למוקד הבית ותיתן תחושה של מרחב גדול ומואר לכל הבית. מגוון האפשרויות בעולם המטבחים מאפשר התאמה מקסימלית לכל מקום, לחללים קטנים או בעייתיים. 
  • תכנון מקומות אחסון. במהלך החיים אנחנו צוברים חפצים רבים לכן, תכננו מראש את מקומות האחסון בבית. נצלו נישות לבניית ארונות בהתאמה לגודלן או נצלו קירות רחבים לבניית ארונות גדולים. העיצוב בתחום הארונות הוא מגוון ואפשר להתאים את הסגנון שלו לסגנון העיצוב של הבית.

טיפים לשיפוץ דירה

רכישת דירה חדשה מקבלן

כאשר רוכשים דירה ישנה, חשוב לזכור שלעיתים מצבה יהיה קריטי ויהיה עליכם להשקיע זמן ומאמץ כדי להביא אותה למצב מגורים סביר. לעומת זאת, קיימת האפשרות לרכישת דירה חדשה מקבלן. במקרה כזה תהנו מתשתיות מודרניות, מעיצוב חדשני ואפשרויות שינוי טרם בניית הדירה.

תהליך רכישת דירה חדשה כרוך בבדיקות שונות שעליכם לבצע:

  • טרם חתימת החוזה בררו עם נציגי הקבלן על קיומם של היתרי בניה.
  • בדקו בעלות על הקרקע.
  • בחנו ביסודיות את המפרט הטכני ואת תכנון הדירה, במיוחד אם אתם קונים אותה "על הנייר", טרם בנייתה.
  • בדקו היטב את החוזה, חשובי לוודא שכל התנאים וההבטחות רשומים שהחוזה כולל הגנות עבורכם במקרה והקבלן לא עומד בהתחייבויותיו.

בסיום תהליך הבניה העזרו בשמאי מקרקעין בצפון לערוך בדק בית לאיתור ליקויי בנייה בכל היבטי הבניה. הקבלן מחויב למספר שנות אחריות בהם הוא נדרש לתקן את הליקויים השונים.

לסיכום, הצלחת השיפוץ תלויה בתכנון מוקדם ובהערכות נכונה לקראת השיפוץ. חשבו על הפרטים הקטנים של עיצוב הבית, המטבח והחדרים במטרה להפוך את חייכם לנוחים ונעימים. 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *