כיצד אפשר להעלות את ערך הנכס? - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


כיצד אפשר להעלות את ערך הנכס?

פורסם על ידי ינו 9, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

בשנים האחרונות רבים האנשים שהבינו כי רכישת נדלן, ומכירת הנכס במחיר טוב יותר (וזאת לאחר עליית מחירי הנדל"ן בארץ), יכולה להניב תשואות אמתיות וגבוהות, בעוד שרבים כיום מבצעים השקעות נדל"ן, בין אם מדובר ברכישת נכס ושיפוץ, לבין אם מדובר במכירת הנכס לאחר קנייה והמתנה של כמה שנים טובות, תוך שניתן גם ליהנות מנכס מניב כמו דירה אשר נועדה להשכרה או לכל מטרה אחרת.

בשל כך רבים מעוניינים למצוא את הדרך להעלות את ערך הנכס, כאשר דרכים אלה מתבטאות במתן תשומת לב להתפתחות הסביבה אשר בה נמצא הנכס, לשיפור תנאי השטח או החזות של המבנה, כמו גם ביצוע שיפוצים בדירות ומבנים שנודעו למכירה והשכרה.

אבל כיצד אפשר לבצע שיפוצים להעלאת ערך הנכס? הנה כמה דרכים שיש לפעול בהן:

בצעו השוואת מחירים בין קבלנים –  כיום מי שמבצע שיפוץ קטן או גדול במבנים מסוגים שונים, הינם קבלני שיפוצים מורשים הרשומים בספר הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון. בחרו את אנשי המקצוע המתאימים והמומלצים ביותר לביצוע השיפוצים, ובחרו קבלן מורשה ומקצועי שיוכל לסייע לכם לתכנן נכון את השיפוץ, כך שהוא יעלה את ערך הדירה.

בחרו את סוג השיפוץ – נכסים שעוברים שיפוצים יכולים לעבור שיפוץ קל או מסיבי כאשר שיפוץ קל נוגע לשיפור המראה החיצוני והפנימי של המבנה, בעוד ששיפוצים מסיביים נועדו על מנת לבצע החלפת תשתיות, חיזוק מבנים, החלפת כלים סניטריים, הקמת תשתיות ושיפוץ שנעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים, בניהם: אינסטלטורים, קבלני בנייה, נגרים, מעצבים , אדריכלים וקונסטרקטורים מקצועיים. באמצעות אנשי מקצוע אלה, ניתן לתכנן שיפוץ טוב ומקצועי.

בצעו ניקון מקצועי בכנס – לאחר שביצעתם את כלל הפעולות להעלאת ערך המבנה, יש לבצע ניקיון יסודי של הנכס, כך שהוא יראה מושלם ויהיה מוכן להשכרה או מכירה. חברות מקצועיות כמו זאת שניתן למצוא בקישור הבא:  http://super-clean.co.il/%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%AA%D7%99%D7%9D- יסייעו לכם לבצע ניקיון מושלם ויסודי.

טיפוח הסביבה – נסו לטפח עד כמה שניתן את הסביבה בה נמצא הנכס שלכם עם ניקיון פסולת והשלכתה למקומות ייעודיים, טיפוח גינה, צביעת המבנה החיצוני ושיפור מראה השכונה.

בכך ערכו של הכנס שלכם יעלה פלאים! ואתם תוכלו ליהנות מתשואות גבוהות יותר על ההשקעה.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *