למה אתם צריכים שיפוצניק מיומן בקידוח יהלום בבטון - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


למה אתם צריכים שיפוצניק מיומן בקידוח יהלום בבטון

פורסם על ידי ספט 6, 2018 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

עבודות שיפוץ הן לא דבר של מה בכך. כאב הראש, אי הנוחות והלכלוך הם רק חלק מהעניין, כאשר מעל הכל עולה החשש של בחירה באיש מקצוע לא מיומן מספיק, שעלולה להוביל לעבודה לא מוצלחת במקרה הטוב, ולנזקים במקרה הרע.

קחו למשל מצב בו אתם צריכים לקדוח בקיר, ממש לייצר חור או פתח, אם זה לטובת התקנת מזגן חדש, עבודות אינסטלציה, התקנת תשתיות או עבודות חשמל, פתיחת חלון ועוד. השיפוצניק בו תבחרו לביצוע העבודות צריך קודם כל לבצע עבודה מדויקת, לייצר את הפתח בלי לפגוע חלילה בקורות המחזקים של המבנה או בכל דבר אחר שעלול לסכן את יציבותו ובטיחותו של המבנה בו אתם גרים. השיפוצניק שאתם רוצים שיגיע לביצוע העבודות בביתכם הוא שיפוצניק המיומן בקידוח יהלום בבטון. יש גם צורך בלהיות מימון בניסור בטון, אבל זה כבר נושא אחר.

מה זה קידוח יהלום בבטון?

מקדח יהלום הוא מקדח המשתמש בפלדה ובקצותיו גם ביהלום, החומר הקשה ביותר בטבע, אשר מבטיחים יחד קידוח עוצמתי ומדויק במיוחד, ללא שחיקה של קצות המקדח לאורך זמן, וללא פגיעה בקיר שסביב החור הנקדח. המנוע של מקדחי היהלום הוא מנוע חזק מאוד המסוגל לקדוח במהירויות שונות, כך שהשיפוצניק יכול לבחור את המהירות המתאימה לעבודה הנדרשת, וכך להבטיח עבודה מהירה, מדויקת ובטוחה.

השימוש בחומר כמו יהלום בקצות המקדח, לצד שימוש נכון בו, על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן, מבטיחים 'כניסה חלקה' של המקדח אל הבטון, וכך מונעים זעזוע לשאר הקיר והמבנה, ולא מזיקים להם. בנוסף, קידוח ביהלום הוא השיטה הנקייה ביותר לקידוח בבטון, גם בתנאי שטח בהם הגישה קשה וגם לעומקי בטון גדולים. ישנם מקדחים העובדים בצורה יבשה, וישנם כאלה העובדים בצורה רטובה, שבמקרים מסוימים היא יעילה יותר.

כשאתם בוחרים שיפוצניק, ואתם יודעים שכחלק מהשיפוץ יידרשו עבודות כמו פתיחת חלון או פתח למיזוג אוויר, התקנה של תשתיות חשמל או טלפוניה או צנרות אינסטלציה, כדאי שתקחו לעבודה שיפוצניק שיודע לעבוד עם מקדח יהלום. קידוח בטון ביהלום מצריך עמידה בכללי בטיחות שונים שיבטיחו את שלומו של השיפוצניק עצמו, שלכם ושל המבנה בו אתם גרים.

יש לוודא שאיש המקצוע שבחרתם אכן מכיר את הציוד ואת אופן העבודה איתו, וכי יש לו את כל הידע והניסיון הדרושים. קידוח בטון ביהלום גם יקצר את זמן העבודה של השיפוצניק, ובהתאם – את משך הזמן בו אתם חיים תחת אי הנוחות של השיפוץ.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *