מה אפשר לעשות עם הבית כשמתפנה מרחב. - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


מה אפשר לעשות עם הבית כשמתפנה מרחב.

פורסם על ידי ינו 17, 2020 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

ישנם מצבים שבהם מתפנה מקום.

בחיים של כל אחד מאיתנו מגיעים מצבים שבהם מתפנה מרחב בבית. תסריט אחד יכול להיות, הילדים הקטנים שעד לא מזמן שיחקתם איתם כבר גדולים. הצעקות, הצחוקים הקטנים והבלאגן שתמיד חוגג כבר לא שם. הגיע הרגע שבו הגוזלים פורחים מהקן ולכם נשאר בית שלם לעצמכם. תסריט אחר לעומתו יהיה. קיבלתם בית 5 חדרים ביבנה בירושה מדוד שעזב את העולם ואתם רק זוג עם תינוק קטן. בכל אחד מהמקרים האלה שבוודאי קרו או יקרו לחלק מאיתנו נשארנו עם מרחב עודף. מרחב נוסף הוא מעולה ולרוב בעקבותיו מגיע זמן של שינוי.

אז מה בעצם אפשר לעשות עם המרחב החדש שנוצר? במידה והמצב הכלכלי מאפשר ניתן, למשל להרחיב את חדר השינה ולרכוש את מיטת הקינג סייז שתמיד חלמתם שתקומו עליה בשבת בצהריים. אם מספיקה לכם המיטה אז תמיד אפשר לשנות את הדוש או המקלחון המיושן לאמבטיה חדישה ומפנקת. ואם גם זה לא מדבר אליכם אז זה הזמן לבנות את מסלול הבאולינג שקיוויתם להזדקן איתו. אפשרויות לשינוי לא חסרות ורעיונות עיצוביים ניתן למצוא אונליין באתרים רבים.


שינויים לפעמים כרוכים בלשבור קירות.

אז בחרתם להרחיב את המטבח ולפתוח את הקיר המפריד בינו לבין הסלון או שאולי החלטתם שחדר השינה של ילדכם שעזב ייצור המשך מושלם לחדר הטלויזיה שלכם. במקרים כאלו אתם עומדים בפני שבירת קירות או ניסורם. פעם כשרצינו להזיז קיר היינו באים עם פטישי בטון גדולים ומתחילים לדפוק. פעולה המחלישה את המבנה ויוצרת סדקים קטנים הקשים ביותר לזיהוי. כיום משתמשים בטכנולוגיה מיוחדת לחיתוך קירות שרותמת לטובתה את כוחו של היהלום, החומר הקשה בטבע. ניסור קיר בטון זו עבודה מדוייקת ובעל מקצוע איכותי יבטיח תוצאה מושלמת.

מלבד שבירת קירות לצורך הרחבה של דירה או בית קיימת גם האופציה ההפוכה והיא חלוקה של מרחב גדול לכמה מרחבים קטנים. במקרה למשל של דירה מחולקת לכמה דירות קטנות המאפשרת להשכיר את המרחב לכמה דיירים. בעלי וילות רבים מחלקים את בתיהם ויוצרים כניסות נפרדות ועל ידי כך מבטיחים לעצמם גם שקט וגם רווח נאה

שינוי מרחב לוקח זמן.

בחרתם מה אתם רוצים לשנות ועכשיו אתם באים לבצע. אז מה הם הדברים שיש לקחת בחשבון? קודם כל, בכל הקשור לעבודות כבדות כמו ניסור קיר בטון או יציקה של אחד חדש כדאי להתיייעץ עם מומחה בתחום. לכלוך ופסולת בניין הם תוצאה ישירה של שינוים ושיפוצים ויש לוודא שיודעים היכן להפטר מהפסולת בצורה תקינה. שמירה על בטיחות בזמן עבודות מכל סוג היא חשובה ביותר להגנה עליכם ועל יקיריכם. רצוי מאוד לזכור ששיפוץ בדרך כלל לוקח זמן ושיש להתאזר בסבלנות ולגלות אורך רוח בזמן הזה. הכי חשוב, קחו את זה בקלות.  

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)