סוגי סולמות עץ לשיפוצניקים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


סוגי סולמות עץ לשיפוצניקים

פורסם על ידי פבר 25, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

כל מי שעלה על סולם אי פעם מכיר את התחושה הזו, הגובה והצורך לבצע פעולה בזמן העמידה בתנאים שכאלה דורשים מכם ריכוז רב ותשומת לב. שיפוצניקים רבים נדרשים להשתמש בסולם על בסיס יום יומי והתפקוד בגובה נרכש והופך למיומנות. עבודה מסוג כזה מחייבת לשמור על המון כללי בטיחות שונים בנוגע להתנהלות האדם העובד, הכלים איתם הוא עובד והתחזוקה שלהם וכיצד להשתמש בכלים בצורה נכונה. סולם איכותי הוא כמעט הכלי הכי בסיסי ומשתמשים בו כמעט בכל עבודה ולכן חשוב מאוד לעבוד עם סולם איכותי ומותאם.

מה ההבדלים בין הסולמות?

בשוק קיימים סוגים רבים ושונים של סולמות. אחד מהסוגים הבולטים הם סולמות עץ אשר משמשים שיפוצניקים ואנשי מקצוע רבים. קיים גם מגוון רב של סולמות עץ כשלכל אחד מהם יש תכונות ייחודיות משלו. כל סולם מתאים לעבודה מסוג מסוים בהתאם לצרכים הספציפיים של אותה עבודה.

סולמות עץ בנויים מסוגים שונים של עצים כשלכל עץ יש תכונות חוזק ועמידות שונות. הסולמות קיימים בגבהים שונים ויש כאלו שהם רב שימושיים כאשר ניתן לשנות את גובה הסולם בהתאם לצורך ולדרישות העבודה. כל סוג סולם מותאם לשאת טווח משקל שונה וחשוב מאוד לוודא כי הסולם שלכם מתאים לכם ולכלל העובדים שישתמשו בו ואם תרצו להעמיס עליו כלי עבודה או כל ציוד שהוא תצטרכו לוודא שהסולם יעמוד בכך.

בסולם עץ יש עוד חומרים חוץמעץ?

כן.סולם עץ לרוב יכלול חיבורים ממתכת וכדאי לוודא שאלה מצופים בציפוי דוחה חלודה על מנת לשמור על אורך החיים שלו ועל בטיחותכם כמובן.חלק מהסולמות מחוברים על ידי חבלים. כמו כן כדאי לשים לב שרגלי הסולם בעלות ציפוי פלסטי כלשהו למניעת החלקה, לעיתים במקומות עבודה מהסוג הזה תיתקלו בחומרים שונים על הרצפה כמו אבק או נוזלים כלשהם ומיותר לציין שזוהי סכנה בפני עצמה וסכנה גדולה עוד יותר כשעובדים על סולם.

כמה זה עולה לנו?

מחירי הסולמות משתנים בהתאם לאיכותם ולחומרים מהם עשויים. המחירים יכולים לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים. ישנן חברות המשכירות סולמות – במידה ואתם נדרשים לבצע עבודה שמצריכה סולם בעל נתונים שונים ממה שאתם נדרשים לו בדרך כלל ושווה לבדוק את האפשרות של השכרת סולם באופן חד פעמי עבור עבודה ספציפית כדי להימנע מהוצאות מיותרות.

מה עוד חשוב לדעת?

מכיוון שבטיחות קודמת לכל, אתם רוצים לדעת מי ייצר את הסולם שלכם. בדקו שהסולם שלכם מיוצר על ידי יצרן מוכר ובעל שם טוב ושהוא עומד בתו התקן הישראלי וזאת על מנת לוודא שהשימוש בו בטוח. סולם איכותי מחומרים טובים הוא גם סולם אמין וגם סולם שלא יתבלה בקלות ובמהרה, הוא יאריך ימים ויחסוך לכם הוצאות כספיות בטווח הרחוק.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)