עבודות שיפוצים מקצועיות - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


עבודות שיפוצים מקצועיות

פורסם על ידי אוק 18, 2018 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

קיבלתם החלטה, לאחר הרבה התלבטויות הגעתם לעמק השווה וקבעתם, צריך שיפוץ, האישה בדרך כלל רוצה מקיף וגרנדיוזי והבעל בדרך כלל רוצה מינימליסטי וחסכוני, אז אם הגעתם לכאן סימן שחסכתם כסף והחלטתם ללכת על שיפוץ הדירה שלכם בעצמכם. רעיון מצוין, אבל חכו רגע, לפני שאתם רצים עם התוכניות הגרנדיוזיות, יש כמה דברים שחשוב שתדעו על שיפוץ הדירה.

 

מתחילים

ראשית לפני הכל, זמן, כדאי לדעת מתי לתכנן את זמן השיפוץ, רוב הישראלים מחליטים לשפץ בקיץ מפאת העובדה שבקיץ כולם בחופש, כשאנחנו אומרים כולם אנו מתכוונים לילדים, אתם כנראה תיקחו גם כמה ימי חופש שעוד נותרו לכם ותשימו יהבכם לחופים הקרובים ביותר. סיבה נוספת שמשפצים דווקא בקיץ היא בגלל שעות האור, בקיץ מספר שעות היממה גבוה וניתן לעבוד הרבה שעות רצוף, כמו כן גם החומרים איתם תעבדו יתייבשו במהירות. טיפ נוסף הוא לסגור עם שיפוצניק מראש שכן הקיץ היא תקופה מאוד עמוסה לשיפוצניקים, בדיוק בגלל הסיבות שצויינו למעלה. השלב הראשון הוא לשבת ולתכנן צעד אחר צעד כיצד השיפוץ ילך, כמה תקציב עומד לרשותכם וכמה זמן מוערך. לא לזלזל בכלום להחשיב הכל מהמסמר הכי קטן ועד למרצפות, להחשיב הכל וכך תדעו כמה תקציב נדרש מכם, מאד קל ללכת לאיבוד כשמדובר בשיפוץ. השלב הבא הוא סקר שוק בין הקבלנים השונים, לאחר שביצעתם סקר שוק והגעתם לשביעות רצון, כדאי לוודא שהקבלן שבחרתם מומחה בתחום של אותו חדר ספציפי אותו תירצו לשפץ קרי, אמבטיה, מטבח, סלון וכו' אם תיקחו מישהו שהוא מומחה בתחומו תחסכו לעצמכם כאב ראש מיותר. במקרה שמדובר בשיפוץ חדר ספציפי, ניתן להמשיך לגור בבית במשך תקופת השיפוץ, לכן כדאי לוודא עם השיפוצניק כיצד הוא מתכוון לבודד את חלקי הבית שלא נכללים בשיפוץ, לא צריך לרדת עד לרמת המברגה אבל כדאי מאד להיות מעורבים ולהראות שאתם שולטים בחומר הנלמד מה שנקרא.

כמויות

כתב כמויות לשיפוץ דירה – מצאתם את קבלן השיפוצים החלומי וסגרתם מולו שיפוץ. עכשיו חשוב לבקש ממנו כתב כמויות לשיפוץ דירה, שבו הוא מפרט לכם את כל העבודות שהוא הולך לעשות כולל מחירים. כאן  תוכלו לקרוא על כתב כמויות ולמצוא כתב כמויות לדוגמא. חשוב לציין שכתב הכמויות לא מחליף את החוזה, שעליו בכל מקרה יש לחתום עם הקבלן. עבודות גבס בשיפוץ הדירה: בגלל כל היתרונות שיש לגבס והצורות השונות שהוא מאפשר, ניתן להשתמש בו בשיפוץ הדירה למגוון עיצובים, ואלו הנפוצים:נישת גבס – השימוש הנפוץ ביותר בגבס. במהלך שיפוץ הדירה תוכלו למצוא מגוון של  צורות שבהן אפשר לתכנן את נישת הגבס, כך שתתאים לעיצוב הדירה שלכם וכמובן לצרכים שלכם. תקופת השיפוץ הלא נוחה טומנת בחובה גם הפתעות: במידה ואתם לא יכולים לגור בדירה במהלך השיפוץ, תוכלו לקבל פטור מתשלום ארנונה. את הבקשה לפטור ניתן להגיש דרך מחלקת הארנונה בעירייה. שימו לב שחשוב להגיש את הבקשה במהלך השיפוץ ולא אחריו.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *