עבודות שיפוצים על ידי קבלן מפתח - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


עבודות שיפוצים על ידי קבלן מפתח

פורסם על ידי אפר 24, 2020 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

כידוע, קבלן מפתח הוא קבלן שלוקח אחריות מלאה על הפרויקט, משלב התכנון (או מהשלב בו הוא משולב בפרויקט) ועד השלב האחרון של מסירת המפתח ללקוח. השאלה הנשאלת היא האם ניתן לבצע גם עבודות שיפוצים על ידי קבלן מפתח כלומר האם קבלן מפתח הוא בכלל הדמות המקצועית המתאימה לביצוע שיפוצים במבנה קיים? התשובה היא כמובן כן ובשורות הבאות נסביר מדוע זה אפילו יכול להיות המודל הטוב ביותר עבור כל פרויקט שיפוצים.

התאמה של איש מקצוע לפרויקט עבודות שיפוצים

התאמה של איש מקצוע לכל פרויקט בניה מבוססת על שיקולים שונים ובראשם התאמת תחומי התמחות וידע מקצועי למאפייני הפרויקט הספציפי. אבל את ההתאמה הזאת צריך לקחת בחשבון גם לאור היכולות הניהוליות של איש המקצוע, קרי עד כמה יודע איש המקצוע לנהל פרויקט שלם בעל היבטים רבים ומגוונים ועד כמה הוא יודע להיעזר בקבלני משנה, באנשי מקצוע ובמומחים שונים, בין שהם נמצאים בתוך הצוות המקצועי שלו ובין שעליו לגייס אותם מבחוץ. כשאתם מחליטים לבצע עבודות שיפוצים על ידי קבלן מפתח, אתם למעשה בוחרים באיש מקצוע שבהגדרה מחזיק בשורה ארוכה של תחומי התמחות, בין בעצמו ובין באמצעות אנשי מקצוע איתם הוא עובד באופן שגרתי, ובהגדרה יודע לנהל תהליכים ופרויקטים בצורה יעילה וחסכונית עם גישה לכל המשאבים הנדרשים להשלמת הפרויקט. 

סל של יכולות תחת קורת גג אחת

הקונספט המרכזי של קבלן מפתח כמו קבוצת עידן הוא הקונספט של ריכוז יכולות, משאבים והתמחויות בידי גורם אחד. עבודות שיפוצים על ידי קבלן מפתח, משמעותן שיש לכם איש מקצוע אחד, הסכם עבודה אחד, תהליך אחד ויחיד של איתור ובחירת קבלן וגורם אחד שצריך לתת לכם דין וחשבון על הפרויקט כולו. קבלן מפתח, לאור העובדה שהתמחותו באה לידי ביטוי ביום יום בבניית בתים מן המסד ועד הטפחות, יודע להתמודד עם כל משימת בנייה וכל משימת שיפוץ, בין שמדובר בשיפוץ תשתיות, בין שמדובר בשיפוץ שלד או גמר ובין שמדובר בעבודות גבס, ריצוף מחדש, הרחבת מבנה, הוספת מרפסות, עיצוב גינה או כל מרכיב שיפוצים אחר.

בדיוק מהסיבה הזאת, האופציה של עבודות שיפוצים על ידי קבלן מפתח היא בהחלט אופציה כדאית ונכונה, אבל גם במקרה הזה, חשוב לוודא שאתם עובדים עם קבלן רשום בלבד. בפנקס הקבלנים של משרד השיכון תוכלו למצוא סיווגים שונים של קבלנים ובהם גם קבלן מפתח. את השם של קבלן המפתח שבחרתם אתם רוצים למצוא בפנקס הזה, שזמין כמובן אונליין באתר רשם הקבלנים של משרד השיכון. החשיבות של קבלן מפתח רשום היא לא רק ברמת העבודה והסטנדרטים המקצועיים, אלא גם ברמת השירות, במחויבות לפרויקט וברמת ההגינות שמובטחת לכם. למה? כי קבלן רשום זה נכס שאף קבלן לא מוכן לסכן.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)