עצות לשיפוץ בית לפני החגים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


עצות לשיפוץ בית לפני החגים

פורסם על ידי מרץ 3, 2020 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

חג פסח וראש השנה, חג השבועות, טו' בשבט וכדומה – מספקים הפוגה מבורכת מחיי היום יום ועצירה נעימה עבור חופשה, בילוי זמן עם המשפחה והחברים, והם מותירים זמן פנוי לשיפור מראה מרחב המגורים תוך ניקיון הבית ויצירת חלל מגורים נעים יותר שיתחדש עם בואם של החגים.  אם גם אתם רוצים להנות מבית נעים במראה נקי ומושלם: כדאי שתבצעו מספר פעולות כמו השלכת פסולת מיותרת, מיון חפצים ותרומתם לנזקקים, ביצוע ניקוי יסודי של הבית ולאחר מכן ביצוע שיפוצים לחידוש הבית והעלאת ערך הנכס. אבל כיצד מתחילים? הנה מספר עצות לשיפוץ בית לפני החגים:

בחירה באנשי המקצוע

בתחילה ועוד לפני שאתם מתחילים לפעול בנושאים של ניקיון או שיפוצים: חשוב לבחור את אנשי המקצוע שיספקו את השירותים הנכונים. בחרו משפצים מומחים שיודעים לטפל בסוג השיפוץ שאתם זקוקים לו. לדוגמא: יש קבלני שיפוצים שעוסקים בעבודות גדולות כמו החלפת תשתיות, חיזוק או ניסור בטון, הקמת מרחבים חדשים וכולי. יש קבלנים שעוסקים בשיפוצים קלים וחברות ניקיון שמבצעות ניקיון לאחר שיפוץ. חברות ניקיון מקצועיות ידעו לספק את כל הדרוש לאחר השיפוצים, החל משירותי ניקוי ספה יסודי ועד לניקוי שטיחים מקצועי וסלון, עד לביצוע פוליש למרצפות ושאר פעולות חיוניות. לכן יש לבחור את המקצוענים בתחום שילוו אתכם לכול אורך התהליך. 

הבינו איזה לאיזה סוג של שינוי אתם זקוקים 

כאשר מבצעים עבודות לשינוי מרחב המגורים, יש מספר סיבות שבגינן נעשה השינוי. הסיבה הראשונה נועדה עבור בני המשפחה ויצירת מרחב נעים נקי ומסודר שכיף לחיות בו. בכך רבים הופכים את ביתם למקום פרקטי וכזה שאפשר לנהל בו חיים איכותיים. לעיתים מבצעים בעלי בתים שיפוץ דירה להעלאת ערך הנכס. במקרה כזה יש לשים את הדגש על הפיכת המרחב לכמה שיותר פרקטי ורחב, כך שערכו יעלה. 

בימי החגים רבים מבצעים שיפוצים קטנים וניקיון לקראת החג, כמו ביצוע פוליש למרצפות על מנת לחדש המרחב, ויש את מי שיבצע החלפת מרצפות ישנות בחדשות. גם פתיחת מרפסת תתאים עבור חג הפסח – חג אביבי שכיף לשבת במהלכו באוויר הפתוח. באמצעות התמקדות בסוג ואופי השיפוץ, תוכלו לשפץ בצורה יעילה יותר. 

בצעו תיעדוף למשימות שיש לבצע 

לפני שאתם בוחרים את אנשי המקצוע, או לפני שבחרתם קבלן שיפוצים: יש לקבל הצעת מחיר בהתאם למשימות שיש לבצע בנכס. כיום אפשר לבצע שיפוץ קוסמטי קל/ עבודות מסיביות כמו החלפת מטבח לפסח/ החלפת תשתיות או שיפוצים מומלצים לפני החגים. נסו להבין באמצעות אנשי המקצוע מה חשוב יותר לבצע בכול הנוגע לשינויים במרחב, תוך התאמה לתקציב שלכם. 

לסיכום, אם תבחרו לנקות באופן יסודי את הדירה לפני החגים ולהפוך כל מרחב לנעים יותר – תוכלו לבלות את ימי החג בנוחות ובאווירה נעימה ונקייה בזמן חופשת החג ולאחר מכן בחיי השגרה והיום יום. 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)