פינוי פסולת לאחר בניית או שיפוץ בית - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


פינוי פסולת לאחר בניית או שיפוץ בית

פורסם על ידי אוג 15, 2018 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

בונים בית חדש או משפצים את ביתכם הקיים? מזל טוב. ומה עם קבלן לפינוי פסולת? השלכת פסולת בניין- פסולת הנוצרת מתהליכי בנייה, שיפוצים וסלילה באזורים שאינם מוגדרים לכך היא עבירה על החוק הגוררת קנסות ואפילו מאסר של עד חצי שנה! אז לפני שאתם מתחילים בתהליך, צרו קשר עם קבלן לפינוי פסולת.

 

פינוי פסולת- כל מה שאתם צריכים לדעת

פינוי פסולת בניין עושים רק עם קבלן לפינוי פסולת אמין ומקצועי, בעל רישיון לעסוק בפינוי פסולת ממשרדי הממשלה. הקבלן יספק לכם את כל הכלים והמוצרים הנדרשים לפינוי כלל הפסולת ע"פ הצרכים שלכם- סוג הפסולת, נפח הפסולת בקוב, גובה הבית וכד'. לאילו כלים תזדקקו? תלוי כמובן בסוג השיפוץ ובגודלו אבל בדרך כלל מדובר על: משאיות, טרקטורים, שרוולים לפינוי פסולת, מכולות לפינוי פסולת וכד'. בשיחה עם הקבלן תצטרכו לוודא שהוא מספק לכם טופס 4.

מהו טופס 4?

טופס 4 הינו טופס התקשרות עם אתר לפינוי פסולת. על מנת לקבל מהעירייה חיבור לתשתיות העיר תצטרכו להציג את הטופס שאומר ששכרתם את שירותיו של קבלן לפינוי פסולת והוא יצר קשר עם אתר חוקי לפינוי פסולת והטמנתה.

מחיר פינוי פסולת בניין

את המחיר לפינוי פסולת מחשבים פר מוצר ופר קוב. לדוגמה: השכרת מכולה לפינוי פסולת 6-8 קוב תעלה בין 700 ל1000 ₪ בעוד השכרת מכולה בגודל 24 קוב תעלה בין 2000 ל2500 ₪. המחירים יכללו את המחיר להשכרה לשבוע, פינוי לשבוע והובלה. מחיר השכרת שרוולים נע בין 1000 ל1500 ₪ כולל התקנה ופירוק לשבוע עד 3 קומות. יש לכלול גם מחירי טרקטורים, כלי עבודה והכל כמובן בהתאם לעבודה ולגודלה.

חשיבות פינוי פסולת

פינוי פסולת לאתרים שלא מיודעים לכך (בדרך כלל שטחים פתוחים) הוא לא רק אסור אלא גם מסוכן! הוא מסוכן לבעלי החיים בסביבה ומסכן את בני האדם כי האשפה מזהמת את האדמה ויכולה להגיע גם למי התהום שלנו מה שיכול לגרום לחיידקים וזיהומים חמורים ועל כן מפנים את הפסולת רק לאתרים מורשים וחוקיים, שם הם מטמינים חלק מהפסולת וממחזרים את חלקה השני.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *