קבלן פינוי פסולת בניין לעבודות שיפוצים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


קבלן פינוי פסולת בניין לעבודות שיפוצים

פורסם על ידי ספט 16, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

החלטתם לעשות שיפוץ גדול בבית, כזה שכולל הריסה ובנייה של יותר מחדר או שניים בבית? תכירו: קבלן פינוי פסולת- איש המקצוע שאתם חייבים לעבוד אתו בזמן השיפוץ. מה תפקידו של קבלן פינוי פסולת, למה צריך אותו ומה יכול לקרות אם לא תשכרו את שירותיו? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

מי הוא קבלן פינוי פסולת?

קבלן פינוי פסולת בניין הוא קבלן שתפקידו לספק ללקוחותיו את כל האמצעים הדרושים להם על מנת לפנות את הפסולת שלהם בצורה חוקית, מהירה, יעילה ובטוחה. הוא עושה זאת בעזרת:

  • הצבת מכולות באתר השיפוץ לפינוי הפסולת.
  • השכרת ציוד נלווה כמו שרוולים אשר עוזרים לפנות פסולת מקומות גבוהות בבניינים.
  • אספקת צוות כוח אדם עם כלים כמו בובקטים וטרקטורים לפרויקטים גדולים.
  • משאיות המפנות את הפסולת אל אתר הפינוי הקרוב.

אז למה צריך את קבלן פינוי הפסולת?

הקבלן הוא היחיד שמורשה לפנות את פסולת הבניין שלכם אל אתר הפינוי. הקבלן הוא הדרך של המדינה לוודא שהפסולת תגיע למקומה ולא לאתרים פתוחים, שם היא תגרום לנזק רב.

מה קורה בתהליך פינוי הפסולת?

עוד לפני שמתחילים לשפץ או לבנות, יש להציג חוזה התקשרות עם אתר מורשה לפינוי פסולת על מנת לקבל היתר. בזמן הגשת החוזה עליכם להצהיר על כמות הפסולת הצפויה. איך תדעו מהי הכמות? בקשו הערכה מהמהנדס או המפקח של הבנייה או השיפוץ. את אישורי ההטמנה יש לשמור משתי סיבות:

  1. כדי לתת לקבלן על מנת שיקזז את המחיר שאתם משלמים.
  2. כדי לקבל טופס 4 בסוף תהליך הבנייה.

מה יקרה אם לא תפנו את הפסולת אל אתר פסולת חוקי?

פינוי פסולת לאתרים פתוחים בפאתי ערים או ביערות גורם לנזק רב לצמחייה, לאדמה, לבעלי החיים ולאוויר שכולנו נושמים. מדובר בחומרים שלא כולם מתכלים וכאשר הם מוצתים בגלל חום או בגלל טעות אנוש, הם מפזרים חומרים מזהמים, רעילים ומסרטנים ובכך מסכנים בעלי חיים ובני אדם. בנוסף, באתרי הפסולת ממיינים את החומרים לפסולת שצריך להטמין ולפסולת שאפשר למחזר ובכך עוזרים לשמור על הסביבה.

בעקבות הנזקים הרבים שגורמת פסולת הבניין המושלכת במקומות שבהם היא לא אמורה להיות מושלכת, נקבע חוק אשר קובע שכל פסולת בניין צריכה להגיע לאתרי פסולת חוקיים וכל העובר על חוק זה ייענש בחומרה בקנסות גבוהים ואפילו במאסר. 

כמה עולה פינוי פסולת בניין?

מדובר על סכומים של מאות עד אלפי שקלים, תלוי בכמות הפסולת, המרחק שלכם מאתר הפינוי ולאילו אמצעים אתם זקוקים. מדובר בסכומים קטנים יחסית לעומת הקנס שתקבלו אם לא תפנו אז אל תנסו להעלים עין.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *