קבלן שיפוצים לעבודות ריצוף שיש - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


קבלן שיפוצים לעבודות ריצוף שיש

פורסם על ידי ספט 8, 2019 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

אם אתם בוחרים לרצף את הבית או המשרד שלכם באריחי שיש ולא באריחי קרמיקה, מומלץ שאת המשימה תפקידו בידיו של קבלן שיפוצים לעבודות ריצוף שיש. העבודה עם שיש היא עבודה סופר מקצועית ועל מנת לקבל את התוצר הטוב ביותר הן מבחינה מבנית והן מבחינה אסתטית, ישנה חשיבות רבה להבנת הניואנסים של העבודה עם אריחי שיש ועל כך נדבר בשורות הבאות.

התכונות הייחודיות של אבן השיש

אבן השיש היא אבן שיש לה תכונות ייחודיות ביחס לכל סוגי אריחי הריצוף המוכרים. אבן השיש דומה אמנם לאבנים רגילות הנכרות בטבע, אך היא שונה מאוד מאריחי קרמיקה שבהם נעשה בדרך כלל שימוש לצרכי ריצוף. המדובר באבן אטומה שעוברת תהליך עיבוד יסודי, אבן בעלת משקל כבד מאוד ביחס לשטח הפנים שלה ואבן שהמרקם שלה דומה בכל האריחים שיוצרו מאותו גוש שיש, אך שונה מאוד מאריח לאריח. לכאורה, מדובר בתכונות שאולי מבדלות את אבן השיש מאבנים אחרות, אך מה עניינן עם ריצוף? ועל כך בהמשך.

ריצוף באמצעות שיש

כאשר אנו מרצפים את הבית או המשרד באמצעות אריחי שיש, אנחנו יוצרים למעשה רצף של אריחים היוצרים יחד משטח שלם ואחיד. כאשר הריצוף מבוצע באמצעות אבני שיש ישנם מספר אלמנטים שאנחנו אמורים להקפיד עליהם בתהליך הריצוף. תחילה חשוב להבין את משקלה הכבד של אבן השיש על האופן בו יש לקבע אותה אל פני הקרקע כך שהאריח יהיה מיושר לחלוטין עם יתר האריחים וביחס לפני הקרקע ושיישאר כזה גם לאחר 5, 10 ו-20 שנה. שנית, עלינו לבחון כיצד אנחנו מסדרים את האריחים כך שהמרקם בין כלל האריחים יחד יבנה סדר עיצובי קוהרנטי ולא ייראה כמו בלגאן עיצובי נוראי.

איש מקצוע שמתמחה בתחום של ריצוף שיש

מהסיבות האלה בדיוק, כאשר אנחנו רוצים לרצף את הבית באמצעות אריחי שיש, חשוב שנזמין קבלן שיפוצים היחידה לשיפוצים לעבודות ריצוף שיש, קרי קבלן ריצוף שמתמחה גם בעבודות שיפוץ וגם בעבודה עם אריחי שיש. ההתמחות בתחום השיפוץ חשובה מכיוון שריצוף בית חדש אינו כמו ריצוף בית קיים. תהליך הריצוף בבית קיים נשען למעה על הבסיס הקיים וחייב להתאים את עצמו. אם קודם לכן לא היה קיים במקום ריצוף שיש, על איש המקצוע להתאים את הבסיס כך שיוכל לשאת את אבני השיש בצורה נכונה ויעילה. שנית, ההתמחות בעבודה עם אריחי שיש חשובה בדיוק מאותן סיבות שמנינו קודם לכם סביב הניואנסים של העבודה עם אריחי שיש.

בדיוק מהסיבה הזאת, כאשר אתם משפצים את הבית ומבקשים לרצף אותו באמצעות אריחי שיש, חשוב שתתעקשו על כך שאת עבודת הריצוף יבצע קבלן שיפוצים לעבודות ריצוף שיש ולא רצף כללי. זה יכול לעבוד גם אחרת, אבל זה יכול גם לא.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *