שיפוץ והכנת מבנה לפני מגורים – כיצד אפשר לעשות זאת נכון? - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


שיפוץ והכנת מבנה לפני מגורים – כיצד אפשר לעשות זאת נכון?

פורסם על ידי נוב 28, 2018 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

אם רכשתם נכס נדלן למגורים או להשקעה, הרי שכעת אתם רוצים לעשות את המיטב על מנת שהמבנה יהיה ראוי למגורים.

במבנים מכל סוג, עלולות להתרחש לא מעט בעיות אינסטלציה, בעיות בתשתיות, באיטום הקירות והגגות, כמו גם שישנם מבנים אשר דורשים טיפול כללי כדי שניתן יהיה להתגורר בהם בבטחה.

אז איך מבצעים שיפוצים והכנת מבנה למגורים? הנה כל השלבים:

בחינת המצב ההנדסי של המבנה – שכרו מהנדס בניין או קונסטרוקטור ונסו להבין על ידי איש המקצוע אילו שינויים, שיפוצים ותיקונים דרושים במבנה. נסו לבדוק באמצעות מומחים מה מצב התשתיות במבנה, מה מצב האיטום, החוזק שלו, כמו גם שלל אלמנטים הדרושים לתפעול ושהייה בטוחה במקום.

בחירת קבלן שיפוצים – כעת לאחר שהבנתם מה דרוש על מנת להפוך את המבנה שלכם ראוי למגורים, יש לבחור חברה קבלנית או קבלן שיפוצים טוב וכזה שרשום בפנקס הקבלנים. שימו לב כי אתם בוחרים קבלן בעל ניסיון שיכול לאפשר לכם שלל שירותים ביניהם: שירותי אינסטלציה, חשמל, איטום מבנים ועבודות בגובה, כמו גם שלל שיפוצים מסיביים או קלים לשיפוץ אזור המגורים.

חלוקה נכונה של החלל – ישנם נכסים אשר נרכשים עם מטרה לבצע חלוקת חלל בצורה אחרת וזאת כדי להקנות יותר חדרים (כמו גם פחות חדרים במקרים מסוימים), תוך שרבים רוצים לבצע חלוקה בין חדרי מטבח, סלון, מבואה ושלל מרחבים במבנה. בשל כך יש לשכור קבלן שיפוצים שיוכל לבצע עבורכם גם עבודות גבס במידת הצורך, או הקמת קירות מגבס לחלוקה טובה יותר ובכך השבחת הנכס.

ניקיון והדברה – חשוב לאחר כל תהליכי הבנייה והשיפוץ, לבצע ניקיון לאחר שיפוץ על ידי חברות מקצועיות, כמו גם שיש לבחור שירותי הדברה והרחקת מזיקים כדי לשמור על המבנה תקין וראוי למגורים. הדברת טרמיטים, הדברת פשפש המיטה, הרחקת יונים, זוחלים וכלל מזיקים מהמקום: תהפוך אותו לאטרקטיבי וראוי יותר למגורים.

לסיכום, רכישת נכס מבטיחה עבור רבים עתיד טוב יותר, כמו גם נכס שיכול להוליד רווחים ותשואות גבוהות.

עם זאת כדי שתוכלו להשמיש את הדירה או המבנה שלכם, יש תמיד לבחור אחר אנשי מקצוע מומחים בבנייה ושיפוצים וזאת כדי להפוך את המבנה לאטרקטיבי יותר.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *