שיפוץ חשמל - מה הוא כולל - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


שיפוץ חשמל – מה הוא כולל

פורסם על ידי נוב 13, 2017 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

בתים רבים עוברים שיפוץ של המבנה עצמו, ובמקרה הטוב גם במערכות האינסטלציה. אנשים רבים לא מייחסים חשיבות למערכות החשמל הביתיות, ועל כך שצריך לשמור עליהן. הסיבה לכך שצריך לשמור עליה היא בעיקר מהסכנה שעלולה לקרות לנו במידה ולא נשמור על מהערכת החשובה הזו. במאמר זה נציג את הסכנות העלולות לקרות, ואת החשיבות של שיפוץ חשמל.

מדוע אנו זקוקים לשיפוץ חשמל בבית?

ראשית, הסכנות שעלולות לקרות עקב אי שיפוץ. נכון שהנזקים יכולים להיות כלכליים, אך כאשר מדובר בסכנה, אז מדובר בסכנה אנושית, שבה האדם הנמצא על יד המערכות הללו, ואפילו ללא שימוש בהן, הוא מסכן את עצמו. הסיבה לכך היא שמערכות ישנות עלולות להתלקח בצורה מהירה מאוד, ואף עלולות לצאת מהקיר, ולחשמל את כל האנשים שבסביבה. כיצד יצאו מהקיר? פיצוץ נורות, שריפה, חור בקירות גבס ועוד.

מה כולל השיפוץ חשמל?

על מנת לבצע את השיפוץ, חשוב לדעת מה הוא כולל:

  • החלפת לוח חשמל – קודם כל, חשוב להחליף את לוח החשמל בקיר, וההחלפה היא כוללת את החלקים הפנימיים של הלוח, לא רק את החלקים החיצוניים. החלקים הפנימיים הם מאוד חשובים ועיקריים במערכת, מאחר והם אחראיים לרוב על התפקוד התקין של המערכת.
  • חידוש הכבלים – חידוש הכבלים כולל כבלים חדשים במקום הכבלים הישנים ששירתו את הדירה ואת בית העסק שלנו.
  • החלפת שקעים – אנשים רבים משתמשים בשקעים בצורה לא נכונה, לא על ידי כך ששמים את התקע לא נכון, אלא המשיכה שלו מתבצעת בצורה אגרסיבית, וככה השקע עצמו נפגע.

כיצד לעשות שיפוץ חשמל?

את שיפוץ החשמל עושים רק עם חשמלאי מוסמך בבתים, ועם חשמלאי ראשי במקומות מעט גדולים יותר. הסיבה לכך היא הסכנות הכרוכות בעת השיפוצים. העבודה המקצועית תתבצע על ידי אדם שלמד את המקצוע, ויודע כיצד לבצע אותו בצורה הבטוחה ביותר.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *