שיפוצים ועיצוב מטבח מחדש - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


שיפוצים ועיצוב מטבח מחדש

פורסם על ידי אוק 23, 2018 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

המטבח נחשב לאחד המקומות המרכזיים ביותר בבית ושיפוץ המטבח יכול לחדש את מראה ולהעניק מראה מרענן. בתקופה בה תוכניות בישול משודרות ללא הפסקה בערוצים השונים כולנו רוצים קצת לגעת בתהילה להיכנס למטבח ולהתחיל לבשל.

טרם השיפוצים שאלו את עצמכם מה תרצו לשפץ

הדרך אל מטבח חדש עוברת במחשבה תחילה. לפני שאתם קובעים עם חברת שיפוצים, עליכם להחליט מה תהיו מעוננינים לשפץ – האם את המטבח כולו או שמר רק חלקים מסוימים.

טרם תחילת השיפוצים עליכם להחליט מה תהיו מעוניינים לחדש- האם ארונות ודלתות המטבח או אולי דווקא את השיש או נקודת חשמל ואינסטלציה. השיפוץ תלוי ברצונות שלכם וכמובן במסגרת התקציב העומדת לרשותכם.  אם קיימת התלבטות, הרי כאן נכנסת לתמונה החברה אשר תהיה לכם אפשרות להתייעץ עימם באשר להיקף השיפוץ .

כיורים למטבח

אילו שלבים כוללים השיפוצים

שיפוצים במטבח כוללים מספר שלבים אשר יש לבצעם בצורה טובה ביותר על מנת ליהנות ממטבח יפה ושמיש.

הקמת נקודות חשמל

הרכבת ארונות על ידי נגר

הזמנת שיש למטבח

התקנה של אביזרי אינסטלציה

לאחר שעברתם על השלבים השונים, ההמלצה היא לתכנן סקיצה מפורטת של המטבח החדש כאשר יש להביא בחשבון את מיקומם של מכשירי החשמל השונים וכן  לתכנן את נקודות המים לכיורים והמדיחים ונקודות הגז אשר יהיה ברצונכם להתקין.

קרו מקרים בהם משפחה ביצעה שיפוץ במטבח תוך מיקום כיריים חדשות מתחת לארונות חדשים והתוצאה הייתה ארונות מטבח מתקלפים ולכן חשוב מאד להקפיד על מיקום הכיריים במקום קרוב לחלון על מנת לאוורר את המקום. נוסף על כך, חשוב להתייחס לשלוש נקודות מרכזיות במטבח- מקרר, תנור וכיור- מדובר בנקודות היוצרות משולש הכולל את התנועה שלנו בחלל המטבח. על מנת שלא תמצאו את עצמכם מתרוצצים הלוך ושוב חשוב מאד למקם את הנקודות במקום קרוב אשר לא יעלה  על מספר צעדים.

 חידוש כיורים למטבח  

במסגרת השיפוצים רבים מעוניינים לשדרג את השיש ואת הכיורים למטבח. אחד החידושים בתחום הוא שיש קוריאן הנחשב איכותי ביותר ובעל חוזק ועמידות.

במסגרת הליך השיפוץ יש לשים לב לאביזרים השונים במטבח כגון כיורים. במהלך השנים הכיורים עשויים להיסדק והמים עשויים לטפטף מהכיור החוצה. חידוש כיורים למטבח הינה משימה הכרחית במסגרת השיפוץ.  במסגרת החידוש יש להביא בחשבון את ההתקנה של הכיור המקורי וכן מידות מדוייקות של הכיור.  באשר לכיורים ניתן למנות מספר דרכים – צביעת הכיור והשיטה השנייה הלבשה של כיור חדש על גבי הכיור הישן.  הבחירה בשיטה תלויה בחומר הגלם ממנו עשוי הכיור, הרי חידוש כיור העשוי חרס שונה בהשוואה לחידוש כיור העשוי גרניט.  בעת הזמנת חברה מקצועית לצורך השיפוץ יש לברר את הטכניקה המתאימה לחידוש כיורים ולאחר מכן יש לברר כיצד ניתן לשמור על מראה הכיור.

 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *