4 טיפים להכנה לפני השיפוצים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


4 טיפים להכנה לפני השיפוצים

פורסם על ידי נוב 13, 2017 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

תקופת השיפוצים הינה תקופה מאוד קשה שאנו צריכים לעבור. הסיבה לכך שהיא קשה היא בגלל שאנו לא נמצאים הרבה בבית, וכשאנחנו נמצאים בבית, אנחנו נכנסים לשגרה שלא התרגלנו אליה. השגרה הזאת היא זאת שמעייפת אותנו, אך למרות שהיא מעייפת אותנו, חשוב לנו שהיא עדיין תתקיים. הסיבה לכך שאנו זקוקים לשיפוץ הוא על מנת לחדש את המבנה, לטפל בו כמו שצריך על מנת שנוכל לחיות בו עוד זמן רב. לקראת השיפוצים, ההכנות הם חשובים מאוד, מאחר והשיפוצים לא יוכלו להתבצע ללא ההכנות אליהם.

מדוע חשוב להכין את הבית לפני השיפוצים?

ההכנות חשובות על מנת שנוכל לעבור את תקופת השיפוצים בקצב נוח, ובכך שאנו מבצעים את הדברים בצורה הכי נוחה שיש. ההכנות לשיפוצים לוקחים זמן ומאמץ, אך על מנת שלא נסבול אחר כך בצורה קשה יותר, חשוב לבצע את ההכנות מראש.

טיפ ראשון – הכינו את הדברים האישיים שלכם מראש

מספר דברים אישיים כמו מטענים, מברשות שיניים, ספרים וכל מה שאתם צריכים ביום יום, החזיקו קרוב אליכם. במהלך השיפוצים ייתכן ולא תוכלו לעבור למקום שבו השארתם את הציוד שאתם צריכים דחוף. תארגנו לעצמכם ולכל המשפחה תיקים קטנים, שבהם תאחסנו את הדברים החשובים לכם.

טיפ שני – שמרו על הדברים היקרים קרוב אליכם או במקום בטוח

דברים יקרי ערך, כמו למשל תכשיטים, אלו הם דברים שחשוב לשמור בקרבתכם על מנת שלא יצא מצב לא נעים, בו נעלמו לכם התכשיטים ואתם תאשימו את העובדים. שמרו בקרבתכם את הציוד היקר ערך.

טיפ שלישי – טיפ לקראת הצביעה

לקראת הצביעה של הקירות, כסו את הריצוף עם נייר דבק, על מנת שהצבע לא יגיע לשם וילכלך, כי הניקיון שאחריו הוא באמצעות פוליש בלבד.

טיפ רביעי – שמרו על ניקיון

האבק הוא ברור מאליו, אך חשוב לנקות את המקום באופן קבוע, במידה ואינכם רוצים להשכיר שירותי פוליש לאחר מכן. האבק שמגיע מהשיפוצים הוא אבק שנכנס בנקבוביות של המרצפות, וכך הוא נשאר שם זמן רב, ובלתי אפשרי להסירו באמצעות ניקיון רגיל עם מים וחומרי ניקיון.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *