5 דברים קריטיים שחשוב לשים אליהם לב בבחירת קבלן שיפוצים - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


5 דברים קריטיים שחשוב לשים אליהם לב בבחירת קבלן שיפוצים

פורסם על ידי יול 11, 2017 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

קבלן שיפוצים הוא האדם שאתן רוצים לפגוש כאשר אתם מקבלים לידכם את השרטוט של השיפוץ הכללי שאתם רוצים לעשות בבית, שרטוט שהוכן על ידי האדריכל או מעצב הפנים. אם אתם גרים באזור תל אביב, גבעתיים או רמת גן, סביר להניח שאתם מחפשים שיפוצניקים במרכז אשר יוכלו לסייע לכם בלהוציא את השיפוץ מהכוח אל הפועל. על כל פנים, חשוב להשקיע בבחירת קבלן השיפוצים הנכון, מכיוון שכשמדובר בשיפוץ המטבח או בהריסת קיר בסלון הבית שלכם, אין מקום לפשרות.

מה חשוב להביא בחשבון בבחירת קבלן שיפוצים מקצועי

אלה כמה דגשים אשר יכולים לעזור לכם בבחירת הקבלן המקצועי:

  • קבלן לפי חוק – הקבלן יכול לעבוד במקצועו בתנאי שיעבור הכשרה מיוחדת וירשם בפנקס הקבלנים הכולל את שמותיהם של כאלף קבלנים מומחים העובדים ברחבי הארץ. תוכלו לברר אם הקבלן רשום באמצעות פנייה למשרד השיכון או פשוט לבקש מהקבלן להציג את תעודת ההכשרה הרלוונטית.
  • האם יש ביטוח – קבלן שיפוצים בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ צריך לאבטח את העובדים שלו. עבודתם של השיפוצניקים אינה קלה ואינה נטולת סיכונים. משום כך, חשוב לוודא שהעובדים מבוטחים למקרה של פגיעות.
  • בקשו המלצות – השיפוצים מבוקשים מאוד באזור המרכז עקב ריבוי הבניינים והבתים הפרטיים באזור זה. אם אתם מתלבטים לגבי שיפוצניק זה או אחר, כדאי שתפנו לסביבה הקרובה שלכם. סביר להניח שחבר טוב אחד לפחות ביצע שיפוצים בעבר והוא יכול להמליץ על שיפוצניקים במרכז.
  • לבחור קבלן לפי תחום ההתמחות – הקבלנים עוסקים בתתי התמחות שונים. ישנם המתמחים בעיקר בעבודות גבס, ואחרים דווקא בעבודות צבע. כשאתם פונים לקבלן ודאו כי הוא מתמחה בכל התחומים הרלוונטיים לגביכם.
  • קבלן מנוסה – מומלץ לפנות לקבלן מקצועי שיש לו ניסיון רב בתחום, והוא יכול לטפל במהירות בבעיות הנוצרות בשטח.

כשבאים לשפץ פונים אל המקצוענים

רק אתם תוכלו לקבוע מיהו קבלן השיפוצים המתאים עבורכם. אנו נמצאים כאן כדי שתוכלו להתרשם משירותנו. אצלנו תוכלו לקבל שירותי שיפוצים במגוון תחומים. הקבלנים המקצועיים עוסקים בעבודות כמו בנייה קלה, שיפוץ חדרים מיוחדים כמו חדרי אמבטיה או חדרי מטבח, שירותי קבלן עבודות בגבס וכדומה. אנו מקפידים על לוח זמנים צפוף ומדויק שאינו מותיר מקום לאיחורים. כמו כן, העובדים שלנו משתמשים בחומרים איכותיים למגוון רחב של עבודות ושיפוצים.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *