5 סימנים להתחיל שיפוץ בדירה - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


5 סימנים להתחיל שיפוץ בדירה

פורסם על ידי נוב 13, 2017 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

אנשים רבים נוטים לשכוח מהשיפוצים בדירה ובבתי העסק, אך חשוב להזכיר כי השיפוץ הינו חלק חשוב מאוד בחיינו, ובחיי המבנה שבו אנו נמצאים. המבנה הוא חשוב לנו מהסיבה שהוא מקום שבו נרצה לבלות למשך תקופה ארוכה. תקופה זו היא לא בילויי שבו הדירה איננה משרתת אותנו, אלא דווקא מהסיבה שהיא משרתת אותנו, אנו זקוקים לשפץ אותה. על מנת לדעת מתי אנו צריכים לעשות שיפוץ בדירה, ריכזנו עבורכם 5 סיבות לשיפוץ בדירה, או בבתי העסק או בכל מקום.

רשת החשמל לא עובדת כמו שצריך

רשת החשמל איננו דבר אשר נהרס בצורה פשוטה, הרי שהיא מתוכננת לשרת למשך תקופה ארוכה. רשת החשמל נהרסת ממספר סיבות:

  • התיישנות החלקים – החלקים בלוחות, השקעים, אלו הם חלקים לדוגמה שיכולים להתיישן ולהיהרס. הסיבה להרס שלהם הוא איכות החלקים, לדוגמה חלקים העשויים מפלסטיק זול, עשויים להיהרס בצורה מהירה יותר מאשר חלקים העשויים מפלסטיק איכותי יותר.
  • עומס יתר – עומס יתר הוא מצב שבו עובר יותר זרם ממה שצריך בתוך הכבלים, מה שיוצר מצב שבו הכבלים נשרפים בצורה מהירה יותר, ובמיוחד החלקים שדרכם החשמל עובר.
  • קצרים – מצב שבו יש קצרים במערכת, אלו הם מצבים שיכול להיות והתקלה היא פנימית, ולא במכשירים שאותם מפעילים.

סדקים בקירות הפנימיים והחיצוניים

סדקים הינו מצב שבו המים, האוויר והלחות מסביב אשר באים במגע עם הקירות, הם יוצרים סדקים גדולים, במצה כזה שהסיכון הוא שפגיעה הפנימית בקיר.

צבע ישן שמתקלף

ברגע שהצבע מתקלף מהקירות, זהו סימן להתיישנות המבנה. יותר מזה, הצבע הוא שכבת המגן של המבנה, ככה שאם הצבע מתקלף שכבת ההגנה מהקיר יורדת.

אינסטלציה לא תקינה

אינסטלציה לא תקינה אומרת שיש דבר כלשהו בצינורות הביתיים הדורש תיקון. דבר זה יכול לגרום לנזק רב לצינור, לאינסטלציה ולבית עצמו. במידה וקורה מצב שבו הצינורות בקירות מתפוצצים, הם פוגעים בקיר, והסיכון הגדול הוא לא הכסף, אלא קריסת המבנה.

זמן רב שעבר מהפעם האחרונה שעשיתם שיפוץ בדירה

כעבור זמן רב ללא שיפוץ בדירה, המבנה עלול לקרוס. וודאו כי אתם מבצעים שיפוץ אחת ל-5 שנים לפחות, על מנת לשמור על איכות הבית.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *