להפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר - טיפים לשיפוץ המשרד שלכם - נטו שיפוצים
שיפוצים

שיפוצניק איכותי עם נטו שיפוצים

שיפוצניקים מקצועיים בפריסה ארצית


להפוך את סביבת העבודה לנעימה יותר – טיפים לשיפוץ המשרד שלכם

פורסם על ידי מאי 27, 2020 ב טיפים לשיפוץ | 0 תגובות

הכנו עבורכם טיפים לשיפוץ המשרד שלכם. אותו משרד, אליו אתם מגיעים כל יום ביומו, הוא הבית השני שלכם. לעיתים בחישוב שעתי, אתם נמצאים יותר זמן במשרד מאשר בבית. לכולנו חשוב לעבוד בסביבה נעימה, כזאת המזמינה אותנו להיכנס פנימה, ליהנות, להירגע, להיתכנס לכיוון של עשייה פוריה, לקבל השראה, והכי הכי חשוב ליהנות. אלו החיים של כולנו, חשוב שבכל רגע ונקודת זמן, נהנה מהם. 

יצירת אווירה נעימה במשרד – שלטים לעסקים:

זה מעורר מספר סימני שאלה, שלטים? איך שלטים למעשה יכולים לסייע לנו בשדרוג המשרד? פה למעשה קבור הכלב. לעיתים, במידה ואכן קיים ספייס מכובד למשרד, אין צורך בהזזת קירות ושבירת מרצפות כדי לשדרג, אלוהים נמצא בדברים הקטנים, גם שדרוג של המשרד נמצא שם. 

בחרנו להתחיל בשלטים. השלטים יכולים להיות מסוגים שונים, החל משלטים המציגים את לוגו החברה עצמה, המוקמים באיזורים אסטרטגיים לאורך המשרד. המיקום חשוב גם מבחינת המיתוג וגם מבחינת הנראות עבור עובדי החברה ואורחיה. 

יש עוד סוג של שלטים שחשוב לקחת מחשבון, שלטי השראה. אותם שלטים שכוללים משפטי מפתח, כאלה שבאים להעביר מסר חשובים ברוח הארגון.  

שלטי השראה שכאלה יכולים לכלול משפטים מפורסמים הכוללים קרדיט למי שאמר אותם. הם יכולים לכלול את החזון והיעדים של החברה. הם יכולים לכלול גם יעדים ומטרות בהם עמדו עובדי החברה וכאלה שיש הישגים בהם, לדוגמא כמות מכירות שנתית, פריסה ברחבי העולם, פרסים שזכו עובדי החברה בהם. 

טיפים לשיפוץ המשרד הקשורים לתאורה:

זה מדהים לראות לאחר ביצוע, כמה זויות או הוספה של גופי תאורה חדשים יכולה לשדרג את האווירה במשרד. בין אם מדובר במנורות קיר, ובין אם מדובר במנורות עומדות, שבין היתר מוסיפות אווירה של חמימות בעיקר אם משתמשים בנורות צהובות ולא לבנות בתוכן. 

אנו ממליצים לזנוח את מנורות השולחן התעשייתיות ולעבור למנורות שולחן מעוצבים באווירה ביתית, כאלה שיוסיפו לשולחן העבודה חמימות נעימה. 

מידה ויש צורך להחליף ולשפץ תאורת קיר, גם פה איש מקצוע יכול לסייע ביצירת תאורה חמימה יותר, כגון ספוטים של לד, במרווחים נכונים אחד מהשני, אשר ישרו אווירה מנצחת במשרד שלכם. 

הוספת מרפסת שמש

תוספות בנייה אפשריים למסגרת ישדרגו אותו משמעותית. באם ניתן למשל, מרפסת שמש תשדרג את המשרד שלכם פלאים! מספיק להקים פרגולה או מעץ או מאלומיניום ולרכוש שולחן קפה קטן וכמה כיסאות בשביל ליצור פינה אינטימית חיצונית אבל קשורה למשרד, ולאפשר לכם ולשאר העובדים לצאת מידי פעם להתאוורר באוויר הצח. מספר נשימות של אוויר צח מחוץ למשרד עצמו, תועילנה ליעילות ולאנרגיות של העובדים. עובדים שמחים יותר הם עובדים פרודוקטיביים יותר. 

כל איש מקצוע העוסק בשיפוצים יוכל לסייע לכם לבחור את הפיתרון האולטימטיבי עבורכם, ליצירת מרפסת שמש נעימה. גם מבחינת תקציב, יש מספר אופציות מהם ניתן לבחור, פרגולת עץ לדוגמא, מוזילה את העלויות פלאים בהשוואה לפרגולת אלומיניום. למרות שתיחזוק האחרונה פשוט יותר ולכן ההשקעה הכספית משתלמת יותר לאורך הזמן. 

לא יודעים איפה להתחיל בשיפוץ המשרד?

אתם מסתכלים על המשרד שלכם, התאורה בסדר גמור, יש שלטים לעסקים עם משפטי מפתח ואתם כל הזמן מקבלים מחמאות גם מהלקוחות וגם מהעובדים שלכם. ובכל זאת משהו חסר לכם, זה מרגיש שיכול להיות שמח יותר, יכול להיות מזמין יותר, אתם רוצים לשדרג את המשרד. 

אנו ממליצים בשלב הזה להתייעץ עם אנשי מקצוע. אפשר ללכת לכיוון של מעצבי פנים או אפילו אדריכלים, ואפשר ללכת לכיוון פרקטי יותר של איש מקצוע מתחום השיפוצים. אותו איש מקצוע יוכל להציג בפניכם מספר אופציות שלא חשבתם עליהם, ובהתאם לתקציב מוגדר מראש לסייע לכם לשדרג את המשרד ולהכניס יותר שמחה פנימה כמו שרציתם. 

לפני סיום, קצת בנושא תקציב 

שאנו שומעים שיפוץ, ישר עולה באנו המחשבה על הכסף, שיפוץ שווה כסף והרבה כסף. שיפוץ של משרד, למעשה פוגע באופן לא רק תיאורטי ברווחים, ולכן לרוב הנושא הזה נדחק אל הפינה. אל תתנו לנושא התקציבי לחסום אתכם מלבצע את השיפוץ שמטרתו לשפר את האווירה במשרד. שיפוף שכולל שבירת קירות, החלפת צנרת החלפת ריצוף, אלו בדרך כלל השיפוצים שהם בור ללא תחתית. עם זאת, יש פתרונות יצירתיים בעלות נמוכה יותר שיכולים להשיג את המטרה גם בתקציב סביר. 

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


Open chat
שלח לי וואטסאפ :)
היי!
איך אפשר לעזור לך? :)